bugün

Akşam birasının yerini tutmayan bira çeşididir.
Deniz kenarında değilsen sıcaktan mal maymun eder.
Ooo yarasın beni de yoldan çıkaracaksınız. Sabah 5 başlamak için çok erken hem daha uyumam lazım.
yağmurcu abin kim lan benim olduğum yerde...verdim desturunu götür kardeşim afiyet olsun.
Yagmurcu abi inşallah kızmaz. Meryem ana'da turco var. Orada yolluk yapmıştım da.

içim yanmış içim. Allahım sen cehennemde yakma.

görsel
Beck's, soft ve lezzetli bir başlangıç sağlar.

görsel
efsane biradır.

izmit tarafında olan varsa geleyim, ısmarlasın.
Her işverenin çalışanlarına ısmarlaması gereken biradır. Herkes bi 2 tane çakıp kendine gelsin.
özlenen eylemdir.
özellikle tatil yörelerinde sıklıkla yapılan eylem.

önce birkaç bira yuvarlayacaksın, ardından hoop denize. oofff diyorum.
mayhoş benliğimi nahoş yapan biradır.
Öğle birası. Öğle yemeği. Öğle molası. Türkçe katlediliyor.
insanın uykusunu getirir.
bi de aç karna içiyosan kesinlikle daha ucuza daha çok etki göstermesi için içilebilir fakat keyifsizdir.
buz dolu bir kovaya biralar görülmüş ve parka çıkılmışsa lokum gibi gider. (bkz: seğmenler parkı)
güneşli havada, denize karşı içilirse tadına doyum olmaz.
üçüncü açılırsa sonu yoktur.
Akla sakarya Caddesi'ndeki üniversite yıllarını getiren biradır. Millet günlük telaşesinde olunca, hafif yumuşak olmak çok keyifli.
Oldukça keyifli olandır. Caddebostan sahilinden weihenstephaner in hepinize selamı vardır.
olsa da içsek birasıdır.
soğuk, yağmurlu ve stresli bir iş gününde öğle arası yapılması gerekendir. dönüşte yarım saat daha sizi idare eder, sonra insanlara sinirlenmeye devam edebilirsiniz.

"eğer yeterince istersen bütün işler öğle arasında içmek için müsaittir." diyordu bir dizide. adam haklı beyler.
güneşli ama serin antalya günlerinde hiç şüphesiz en güzel giden.
bir avuç tuzlu fıstık bir de akdeniz manzarası. mümkünse biraz yüksek açıdan, alçak uçan kuş bakışı gibi.
bir tanesi caiz ikincisi mekruhtur, yarasın.
yalnız başına evinin o aslında çok rahat ama bazı zamanlar diken gibi batan koltuklarında içiyorsanız asla Bodrum/Akyarlarda o altın gibi güzelim kumun üzerinde içtiğiniz bira gibi olmayacaktır. lakin yine de yapıyoruz, seviyoruz, içiyoruz.
en haz alınan biradır. ne sabah ne de akşam birası bu zevki yaşatır. ince kumun üzerinde kıyı dalgalarını ayaklarınıza masaj yaptırıyorsanız, daha da tatlılaşır.
icip icmemekte kararsiz oldugum biradır.