bugün

adamın adı yok soyadı 2 tane.
değerli bir halk partili, atatürkçü. ilkten anlamadık. söylenmesi gerekeni, doğru olanı dile getirmek için uygun zaman kollamıyor. kaldıkı dogru her zaman, her yerde doğru. türkçe ezan chp'nin politikasının doğal bir parçası olmalı. kılıçdaroğlu ise 15 temmuz kontrollü darbesi sonrası ve mühürsüz oy pusulası konularında herhangi varlık gösteremedi. pek çok kritik konuda saç baş yoldurdu. partideki değerli kemalistlere köstek oldu. ak troll'lerin kemal kılıçdaroğlu karşısında oztürk yılmaz'ı kötülemelerinde anlaşılmayacak şey yok. elbette 28 subat'ı idrak edememiş kafalar yirmi sene sonra oztürk yılmaz'ı idrak edecek değiller. kıymeti biinmiyor öztürk yılmaz'ın.
kimse kusura bakmasın ama cahil biri.

sözkonusu türkçe ezan'ın tartışıldığı programda ayağına gollük pas geldi, topu tam 90'a takması gereken yerde sustu.
sustu çünkü bilmiyordu...bilmediği konuda da konuştuğu için gollük pası boş kaleye gönderemedi.

dün şurada bahsettim;
(bkz: allahuekber in anlamını bilmeyen cahil yandaş/#40547931)

öztürk yılmaz'ın karşısında selman öğüt adlı yalamayı seven biri vardı.
bu selman öğüt çıktı "allahuekber allah birdir demektir" dedi.
yani senin karşındaki adam daha allahuekber ne anlama geliyor onu bilmiyor, çıkıp orada tokatlayacaksın sikilmiş sıpaya çevireceksin işte bu yalaka siyasal islamcıyı. ama öztürk yılmaz bunu yapamadı.

şimdi de işte yukarıda "ışid keşke öldürseymiş bunu" yazıp suç işliyor bir menzilci...
chp nin neden asla hiç bir şey başaramayacağının

noter tasdikli göstergesi, ne hikmetse bunların

milletin gündeminden hiç haberleri olmuyor,

sanki şu an milletin en önemli sorununun ezan olduğunu

düşünen tipler çıkıyor. onun için de recayi sürekli iktidar

oluyor. bu cehapeliler ne zaman memleketin gündeminin

ne olduğunu anlayabilirlerse, belki bir ihtimalleri olur.
türkçe ezan konusunu ortaya atarak neyi amaçladığı anlaşilamayan chp vekili. Disiplin kuruluna sevkedilmiş.
Bu gibi söylemler iktidara yarar.
Özellikle suriye meselesinde yapıcı çözümler üreten CHP milletvekili. Ulan ilk kez CHP li birinin eleştiriyi yapıcı çözümler eşliğinde yaptığına şahit oldum. Umutlarım arttı memleket konusunda.
"Kılıçtaroglu 15 temmuz gecesi beni burada bırakıp tüydü.."
Chp genel başkanı ile 15 temmuz'da yaşadığını anlattı ve kılıçtaroğlu'na "diktatör" dedi.

Muhasebeci çıldırmış olmalı.
bilgili, özellikle hariciye konusunda donanımlı ancak yeterince makul görülebilecek, sağlıklı çıkışları olan biri değil. (bizzat ben de o gün ülkeyi trollüyor sanmıştım.)
ışıd' ın elinde günlerce rehin tutulmuş olması ister istemez psikolojisinde az çok iz bırakmış. bakışlarından, konuşmasından az çok bir bozukluk seziliyor.
Madem bu adam yukaridaki gbi biri neden bu zamana kadar sustunuz!

Yani ufak atın da civcivler yesin.

Dün dediğini bugün unutan, yalanlayan akp'liler şimdi de Öztürk bey'e çatıyorlar. Sadece müptezelsiniz.
Kk'nin rakip gördüğü ve sinsice harcadığı onlarca kişiden biri.
birkaç gün önce selman öğüt denen zavallı'yı saksıya fesleğen gibi oturtacağı yerde ayar yemiştir.

hayır o çakma akademisyen karşıma çıksa 5 dakikada ayar manyağı yaparım, sen koskoca vekilsin yapamadın.
çıkma bir daha programa falan!
arkadaş ortalık zaten karışık.

bahçeli ağzıyla soruyorum:

ne yapmak, nereye varmak istemektesin eyy öztürk yılmaz?
Ekonomik kriz, iflaslar, Suriye’liler, Adaletsizlikler, dururken türkçe ezan meselesini gündeme getirerek 6 aylık malzeme vermiştir. akp iktidarını ayakta tutmak için kılışdar’a yardıma gelmiştir.
--spoiler--
'Hayır kampanyası yürütenler baskı altında'
--spoiler--

http://www.gercekgundem.c...-yurutenler-baski-altinda
Ülke Araplara satıldı diyor sonra tabiki dışardan yatırım gelsin diyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar