bugün

hadi herkesi anladım da bu adam neyine güvenerek parti kurdu aay oldu onu anlamadım.
https://www.ensonhaber.co...dusuk-oyu-alan-parti-oldu
Bir de ne istediniz garibandan da gidip bıçakladınız?
taraftarı olmadığı halde parti kurduğunda çok şaşırmıştım, hala taraftarı yok ve hala şaşırmaya devam ediyorum.
Yenilik Partisi Genel Başkanı .
Çoğu zaman doğru konuşan sevdiğim siyasetçilerden.
Ülke Araplara satıldı diyor sonra tabiki dışardan yatırım gelsin diyor.
Ulan ne biçim devletiz ki böyle bi tipi musul konsolosu yapmışız. Türkiyeyi zor durumda bırakmak için kendini ışide esir aldırmış olabilir.
Alınabilir ama mal bi kişilik.
atatürk'ün evlâdı.
Konsolos iken CHP ye katılarak konsola dönen tıp.
"Kılıçtaroglu 15 temmuz gecesi beni burada bırakıp tüydü.."
Chp genel başkanı ile 15 temmuz'da yaşadığını anlattı ve kılıçtaroğlu'na "diktatör" dedi.

Muhasebeci çıldırmış olmalı.
değerli bir halk partili, atatürkçü. ilkten anlamadık. söylenmesi gerekeni, doğru olanı dile getirmek için uygun zaman kollamıyor. kaldıkı dogru her zaman, her yerde doğru. türkçe ezan chp'nin politikasının doğal bir parçası olmalı. kılıçdaroğlu ise 15 temmuz kontrollü darbesi sonrası ve mühürsüz oy pusulası konularında herhangi varlık gösteremedi. pek çok kritik konuda saç baş yoldurdu. partideki değerli kemalistlere köstek oldu. ak troll'lerin kemal kılıçdaroğlu karşısında oztürk yılmaz'ı kötülemelerinde anlaşılmayacak şey yok. elbette 28 subat'ı idrak edememiş kafalar yirmi sene sonra oztürk yılmaz'ı idrak edecek değiller. kıymeti biinmiyor öztürk yılmaz'ın.
Kk'nin rakip gördüğü ve sinsice harcadığı onlarca kişiden biri.
sanırsam burada tiamat nikiyle yazar.
Daeş ten sonra toparlayamadı.
layığını bulmuş gereksiz adam. ezan türkçe okunacak he mi? chp senin selanı okudu bile hadi yallah!
chp nin neden asla hiç bir şey başaramayacağının

noter tasdikli göstergesi, ne hikmetse bunların

milletin gündeminden hiç haberleri olmuyor,

sanki şu an milletin en önemli sorununun ezan olduğunu

düşünen tipler çıkıyor. onun için de recayi sürekli iktidar

oluyor. bu cehapeliler ne zaman memleketin gündeminin

ne olduğunu anlayabilirlerse, belki bir ihtimalleri olur.
ihraç edilmesi isabet olmuş. Akp yıllardır Türkçe ezan ve başörtüsü konularından siyaset yapıp CHP'yi karaliyor ve halk nezninde başarılı oluyor. Öztürk yilmazin yaptığı kendi partisini linç ettirmekten başka bir şey değil.
Hariciye Nazırlığında görevli seferimiz buradan CHP'ye transfer edilmiş ve oradaki gerçek yüzü de ortaya çıkınca gün içinde "ihraç" edilmiştir. Şimdi asıl soru şu: kim düşünsün?
CHP'den ihraç edilmiş.

https://www.haberturk.com...-den-ihrac-edildi-2227888
adı gibi öz bir türk.
her türk gibi anadilinden daha güzel bir şey olmadıgını biliyor. her türk gibi türkce'den rahatsızlık duymuyor.

atatürk'ün ve gerçek türkçülerin isteği olan türkce ezanı savunuyor. atatürk bursa nutku'nu türkçe ezan karşıtlarının ayaklanmasından sonra söylemiştir.
(kaynak erol mütercimler-aynadaki tarih)

chp'yi yıllardır muhalefete mahkum eden truva atları bu gerçeği saptırmasın.
Chp'ye akp'den daha fazla zarar veren, her bireysel yaptığı çıkış ile akp'nin ekmeģine yağ süren şahıs. Yerel seçimler gelirken türkçe ezanı gündeme getirerek kimden oy almaya çalışıyor kendisine bir sormak lazım.
selman öğüt gibi bir kereste karşısında bile süt dökmüş kediye dönmüş beceriksiz adam.

selman öğüt "allahu ekber allah birdir demektir, bunun nesini anlamıyorsunuz" diyor, bu da saf saf susuyor.

aklı olan itin götüne sokar, bir daha da çıkarmazdı şu laftan sonra.
abi sen yılların hariciyecisisin. ülkede dünya kadar sorun var. milletin anası ağlamış. çıkmış türkçe ezanla gündeme geliyorsun. bu ne skim muhalefet afedersin. senin karşındaki rakiplerin seksen yıl önceki türkçe ezan kararını kullanarak bugün bile hala seçim kazanırken en kritik zamanalarda böyle konuşmalara imza atıyor olman senin iktidara çalıştığını gösteriyor. kusura bakma. böyle siyasi körlük olmaz. ben altında iyi niyet aramıyorum. insanların anlamadığı dilde ibadet etmeleri benim de eleştirdiğim bir konu ama inançla ilgili konularda böyle çıkışlar sadece türkiyede değil, almanyada da rusyada da tepki çeker. neyin kahramanlığına soyunuyorsun bilmiyorum ki. oldu olacak başörtüsüyle üniversiteye girilmesin diye de bir kanun teklifi ver de alem delikanlı görsün.
Akilli ve dusunen bir insana kimsenin gündemi ve dusuncesi etki etmez.

Istedikleri kadar gundem degistirmeye calissinlar, Dusunen bir insan icin turkce ezan gibi mevzular zaten bitmistir.

Aklimizla kimse oynayamaz sayin siyasiler.
güncel Önemli Başlıklar