bugün

ölümün olduğu bir dünyada olabilecek en tehlikeli alışkanlıktır.
dünya'daki en güzel ama aynı zamanda en acı verici duygulardan biridir kanımca.
sevdaya dahildir.
Kavuşabileceğim insanı özlerim. Gerisi enayilik.
Anasını ağlatıyorum şu sıralar? Sizde durum ne? S#ktir ettiler mi sizi de? Hemde boktan bir sebep yüzünden. Sonra niye içiyorsun bu kadar? Ne yapayım?
Sigara üzerine sigara yakmak. Çalmak kullanmadan. Beni bu psikolojiye sokuyor. Bir sevgiliyi, kardeşi, dostu veya anayı, babayı hangini özlersem o sigara hiç sönmüyor. Gırtlak Ağrısından özlem unutuluyor.
En gerçek duygu özlemektir...
Iliklerine kadar hissedilen yegane duygulardan biridir.
sonunda kavuşmak varsa güzelmiş, öyle duydum.
Bir gün önce ki birlikteliğini özlersin ,konuşmasını ozlersin, ama en çokta gözlerini özlersin. Bizim Susup gozlerimizin konuştuğu o anları ölsem ozlemekten vazgeçmem.
duyguları alt üst eden eylem. bir gelir pir gelir gitmez. başı duman olur pare pare. görmeyince duyulur bu duygu.
ozlemek bir insana yuklenmez, anilarina, sevdigin sehrin sokaklarina, cogu kez gozyaslarina sigdirdigin seydir. ozlem mutlulugun eksikligidir. Allah herkesi ozledigi seye kavustursun.
Gözlerim ve kalemin kanarcasına özlemek.
acı çekip kenddini yiyip bitirmek gibi birşey olsa gerek .
ben de olmayan duygu.
abi böyle bir şey olamaz ya. herkes beni özlüyor, ben özleyemiyorum lan bu Nasıl duygu ? mecburen soru ya evet diyorum, bunun da samimiyetsiz olduğu anlaşılıyor. zaten az evel diş fırçalarken kendi kendime ben özlemem özletirim dedim, bu Nasıl bilinçaltı arkadaş ya.
inandığımız hurafe.
Ulaşmak için acılar içinde kalacağımız ve belkide ölümle karşılaşacağımız bir uçurumun sonudur.
Her hangi bir şeyi koşulsuz görme isteğidir. Yıllar geçse bile platonik aşkınıza duyulan özlem gibi.
Hepi topu iki dizedir:

Seni aldım bana ayırdım
Durma kendini hatırlat, durma.
eskide olanlar özlenir ya, ondan akla hemen geri dönmek geliyor akla. bu sebeple; http://www.youtube.com/watch?v=JmhSBFeEGtU
Aşırı derecede özlemek ve bunun ağırlığını her geçen gün daha fazla hissetmekten bitap düşmüş bir ruh hali.
Başıboşluk.
Tuhaflık.
Tek bir kişiyi Özlerseniz, her yer ıssız gelir.
-lamartine
görsel .
geç kalmama garantisidir.
hani bir de asla kavuşamayacağını bilince insan...

çok kötü. çok derin. öyle derin ki çaresizlik evren kadar geniş. alabildiğine karanlık. alabildiğine alacakaranlık. onca sevgi, onca yaşanmışlık, onca hatıra, onca uykusuz geceler, onca sabaha kadar süren aşk dolu telefon görüşmeleri ve akabinde okyanusun en derin noktasından da daha derin özlem.

özlem, ulaşamama, kopmuşluk, ayrılık, parçalanmış kalpler, izahı olmayan melankolik anlar, önü alınamayan yalnızlık, uzaklara bakıp dalıp gitmeler...

alışılıyor tabi zaman güzel terbiye ediyor insanı. ama ne fayda. ameliyat izi gibi baktıkça, düşündükçe özlüyor insan. taa ki o ruh ikizin gelip senin tüm hayatını değiştirip biz birbirimiz içiniz diyene kadar. o kişi geldi geldi gelmezse sıçtık bir ömür sıça sıça ilişki yaşıyoruz.

pehh... tekila ve zeki müren lazım bana.