bugün

(bkz: iyi bok yedin)
hiç olmadığı için özlemedim hehehe.
görsel
Dürtüsel bir sey.

Ozlemedim.
Ozlemeyecegim.
ne gerek var kafiyeli cumleler kurmaya.
ozledim iste.
Murat boz un söylediği muhteşem şarkı.. yıllar boyu dinlesem gene bıkmam.. yalnız herkes söylemesin mümkünse içine ediyorlar resmen.
özledim sessizligi yanlızlıgı özledim.
küçük oğlum benim, karamelim, mıstığım. öylesine özledim ki seni. o boncuk gözlerindeki ışıltıyı görmeyi, sesinden şarkılar dinlemeyi, soğuk günlerde ellerimi ısıtmanı, sakarlıklarını,bana fal bakmanı. Sensiz kahvelerin bile tadı yok biliyor musun? kimle kahve içsem tadı zehir gibi. gülüşünü, gözlerin dolu doluyken bana bakışını özledim. ama dolmasın yine de gözlerin. Öfkem geçmese de affedemesem de seni kıyamam sana. Böyle özlemin canı cehenneme.
(bkz: ben de özledim)
sadece murat bozun söylemesi gereken şarkı.. onunla bütünleşti.. diğerleri içine ediyor resmen.
görsel
I miss you.
Son yirmi saniyesi için milyon kez dinlenmeyi hak eden şarkı. Akustiği de muhteşemdir.

Karışmaması için (bkz: flört)
Sevdiğini veya sevdiklerini özlediğini haykıran bir biçarenin ağzından çıkan tek kelimelik feryad.
Birine söylendiği vakit karşılık bulur belki. Peki ya söylenmediğinde, yaşadığı şehrin sokaklarından, caddelerine her santimetrekaresi zindan olur. Soluduğu hava zehir olur tıkanır kalır düğüm olmuş boğazında. Baktığı her yerde özlenileni görmeye başlar hayal meyal özlem duygusu ağır ağır kalbe ağırlık yaptıkça. Duyulan her ses her koku aranılanı istenileni hatırlatır. O özlenilenin yanındayken su gibi geçen zaman akmaz olur adeta. Saniyeler gün, günler yıl gibi ağırlık verir ruha, bedene. Her şey kördüğüm olur. beklenilenin, özlenilenin gelip düğümleri açıp, kollarını da açıp sarması beklenir.
Muhteşem bir atsız şiiri.

"Hasret türkü olsa, ben onu çalsam,
Kırılıp giderdi nice sazlarım."

Özlüyorum. Sanırım özlemek kaderimde var. Sessizce özlüyorum, zira elimden bir şey gelmiyor.

Biri yakınımda ama yanımda değil, biri uçmağda, biri düşman elinde esir.

Tanrı beni önce yakınımdakine, ruhumun yarısına kavuştursun.
Özledim Fatih Terimli Melolu Drogbalı Eboueli Galatasarayı özledim. O zamanki takım ruhunu özledim.
Cem yılmaz geliyor aklma ...
Kokusunda huzuru hissetmeyi.
ÖZLEM bazen can yakiyor ..Bazen de huzur veriyor ...
Ve allah kahretsin ki çok özledim. Saçlarının ellerimde bıraktığı dokuyu, ellerinin elim üzerinde ki hissini Özledim.
Çok özledim be sözlük.. denmesi gereken o kadar çok şey varken diyememekten nefret ederek özledim..
Çok özledim..
özlemek güzeldir. sizi özlemediğini bilerek özlemek işkence.
4 yıl ailesinden uzakta yaşayıpta benim gibi yine uzağa gitmek zorunda olanların çok iyi bildiğidir.

Her anın tadını çıkarmaya çalışıyorum. Çok çabuk geçiyor zaman. Hiç büyümeseydim keşke.
her ay seninle bir gün için yollara düşmeyi özledim. ve yüzümün gerçekten mutluluktan güldüğü, gerçekten mutlu olduğum günleri özledim.
Gülüşünü ve sesini özledim.
Şu an balkona çıkıp haykırmak istediğim kelimedir.
Özledik ve özlediğimizle kaldık.