bugün

halk değil davar sürüsüdür. aralarda belli başlı sığırlarda yok değildir hani...

sonra müjdat gezen e hak verme arkadaş.
bu ülkenin yüzde 60 aptaldır.
aziz nesin yıllar önce öngörmüştür.

edit: bilgi hatası, Uyarı veren arkadaşları teşekkürü bir borç bilirim
GEnç şarkirtler bu işe tepkili. Efenim çokta penisimde isk de.
sonra da gidip akp'ye oy verecek halktır.
unutmak aktif bir eylemdir.

nietzsche
sonra da rte hazretleri sen benim halkıma (kendisini seçenlere) aptal diyemezsin diye naralar atar. ee aptal değil de nedir?
bu halk bir zamanlar bir parti iktidarının camileri ahır ve depo haline getirip, kuran' ın çoğaltılmasını yasakladığını bile unutmuştur. salaktır bu halk, salak...
garip hafıza vardır bu davar sürüsünde (!), dün akşam yediğini hatırlamaz ama yıllar öncesini iyi bilir.
(bkz: sen yenisin galiba)
üç beş eli taşlı sopalı solcu güruhun saçmalamasıyla hafızasını meşgul etmeyen halktır.
+ abi bi şifre olayı vardı ne oldu?
- yaşamın şifresi? ha kalkmıştır lan şimdiye vizyondan..
+ bende tam hatırlayamıyorum da o olsa gerek. neyse sktiret..
nedendir bilinmez ama her seçim öncesi akp ye oy vermeyeceğini üstüne basa basa söyleyen sonrada gidip ak partiye oy veren halktır.
unutsan da suç unutmasan da suç.
çünkü bu sınavı ösym diye yavşak bir kurum düzenliyor.
ben şifremi unutmadım ama 3 kere tekrar şifre almak zorunda kaldım. okuldan bana verilen ygs şifresi ile giriş yapmaya çalıştım olmadı, gittim şifre aldım. sonra o şifreyle lys'ye kaydoldum. sonra kaydımın başarılı olup olmadığını öğrenmek için ne olur olmaz diye bi gün sonra girmeye çalıştım yine hata verdi sistem. şifremi unuttum kısmından tekrar geçici şifre aldım bu sefer de geçici şifreyi kabul etmedi şifre yanlış diye. sonra gittim okula tekrar şifre aldım.

diyeceğim şudur ki halkın suçu yok bu faşo ali'nin pezevenkliği bunlar.
Medyamız sağolsun, medyaya bu komutu veren varsa ona daha da sağolsun.
medyanın işi. Ne de güçlüymüş medya!
türk halkının salaklığının göstergesi.

(türk halkına salak dediii) (haaa) (inanmıyoreeee) (hiiiiii)

şimdi dağılabilirsiniz.
acilen telefoncuya gidip şifreyi kırdırmalıdır. şifre unutulmamalıdır. şifreyi buzdolabına yapıştırıp günde 3 öğün okumalıdır. aman unutulmamalıdır.
şehide kelle apoya sayın demeleri unutmuş ama 40 yapar ı unutmamış ve uzun yıllar unutmayacak olan halktır.
milletimizin koyunluğa alıştığının göstergelerinden biri.şaşırmamak lazım.lys'ye bir hafta kaldı.onda da %99,9 bir şaibe ortaya çıkar.bir ay boyunca tvde,nette basın kendilerine reyting yapmak için gündemde tutar.sonra herşey unutulur gider.
9 yıldır her şeyi sineye çeken halktır. şehidine "kelle" diyenlere sesini çıkarmayan halktır, şehit annesine "o kadının nesini dinleyeceğim yahu" diyenlere sesini çıkarmayan halktır, "ben bop eşbaşkanıyım" diyenlere sesini çıkarmayan halktır... kendini, benliğini kaybetmiş halktır, her şeyi unutur her şeyi. onur, haysiyet unutulduktan sonra her şey unutulur.
bu göte giren kazığı unutmak ne mümkündür efendim. yalandır.
çocuğunu binbir zorluklarla dershaneye gönderen adamın halkı değilde genelde ensesi kalın adamların oluşturduğu halkın unutucağı meseledir zira eleştirip para yolunu tıkayacak hali yokya.
sandık başında mührü ak parti'ye basacaktır.
sınavların bu ülkede hiçbir zaman adil olmadığının bilincindeki halktır. kpss sorularının önceki dönemlerde kimlerde olduğunu bilen halktır. doğudaki dersliklere öğrencilerin öss de nasıl yerleştirildiğini bilen halktır. bakın burası çok güzel; çocuklarının yıllardır harp akademilerine neden giremediğini gayet iyi bilen halktır.
şifre olayanın olmadığını bilmeyen istismarcı dingil in önermesidir.

savcılığın yaptığı bütün araştırmalar sonucu var olan şifrenin kimse tarafından kullanılmadığına kanıt getirmiştir. 1700 kağıt incelendi. ve hepsi internet sitesinde yer alıyor. bazı davar sürülerine önerilir.
--spoiler--
akp yol yaptı...
--spoiler--

not: yolunu sikeyim afedersin.
normal karşılamak lazım artık günlük gündemlere alıştırılmış bi milletimiz var. dün haberlerde ne izlediniz diye sorsak kimseler hatırlamaz çünkü hergün yeni bi konuyla manyaklaştırılıp balık hafızalı toplum oluşturulma olayı başarı elde etmiştir.

(bkz: ben bu olaya küfür ederim)