bugün

aynı anda 6 farklı radyoya katılarak cinsel gücü artırıcı gergedan boynuzundan yapılma ilacı satan dayı.

adamda nasıl bir azim var arkadaş yap bu adamı dış işleri bakanı bak nasıl kalkınıyoruz.

hocam bu ilacı kimler kullanmalı.

adını tarihe yazdırmak isteyenler, en az 30 diyenler

peki hocam büyütücüden bahsedermisiniz.

büyük düşünüyorsan kullanacaksın.

azdırıcıda varmış hocam

evet at 5-6damla kadının kolasına 20dakika sonra o kadın yerinde duramaz durursa geo beni neyse efendim kampanyamiz......

o değilde ben bu dayının eşini merak ettim.
K'ları g şeklinde teleffuz eder. Namazında niyazında bir adam sanırım. Allah'a emanet olun der konferansına öyle gider. Bir de biz de Allah korkusu var der seviyorum bu adamı ya.
biraz sahtekara benzetmekteyim kendisini, zira geçen kanaltürk'de yayınlanan bir programa bağlanan bir radyocu kendisinin aslında hoca falan olmadığını söyledi. ayrıca aynı anda onlarca kaçak yayın yapan radyolara bağlanır ekşın gergedan isimli erkeklik ilacını satar bu dayı. genelde numara verirken değişik bir anadolu şivesi kullanır.
mesela; gardaşım biz gul hakkı yemeyen insanlarız ki sende öylesin (sözde spikere) numara dohuzyuz gırhbeş gırh gırh * * *
gergedan setini stamaya çalışan şahıstır. radyodan ansızın reklamlarda çıkagelir.
sabahın 6'sında kahvaltı yapmaya hazırlanırken de, gecenin 1' inde uyumaya çalışırken de radyoda rastladığım gergedan boynuzlu umutlar satan kişidir.
diğeri için;
(bkz: gergedan tablet nevzat).
çok dertli bir hoca.
allah başka dert vermesin hocam.
(bkz: sıfır ihi yuz on iki alan goduylan)
yerel kanallarda her gün 3 saat destan anlatır.

sunucu ile kavga eder. 'yav gardaşım bırak allahını seversen bi insan 7 sinde neyse 70 inde de odur insan bi aramaz mı hocasını'. sunucuya atar yapar 'yav gardaşım sen beni dinlemiyon mu ?' sunucu 'nasıl yani hocam daha yeni ve etkili bi paket ve daha ucuz öyle mi ?' diye sorar. ömer hoca da 'beğenemedin mi gardaş yalan mı söylicez allah allah ya' der. tam sunucu konuşurken birden araya girer 'yav gardaşım o cocukları oradan alın gurban olam' der yanındakilere. sunucu da 'ya hocam yayındayız ne yapıyon sen orada' der. o da 'tamam gardaşım ya' der. sonra da numarayı verir. sıfır ihi yüz oniki alan ğoduylan..
istediği zaman acayip derecede güzel türkçe konuşabilen ama millete sempatik görünmek adına şiveli konuşan üç kağıtçı.

0212 alan goduylan dohuzyüz gırhbeş dohsan dohsan diyerek yarım yarım yardırır.
gerçekte hoca falan olmayan reklam oyuncusu olan üçkağıtçı, dolandırıcı kişilik.

bakın kimmiş meşhur ömer hoca denilen üçkağıtçı;

http://www.sabah.com.tr/E...edan-300-milyon-tl-carpti
aynı anda 6 farklı radyoya katılarak cinsel gücü artırıcı gergedan boynuzundan yapılma ilacı satan dayı.

adamda nasıl bir azim var arkadaş yap bu adamı dış işleri bakanı bak nasıl kalkınıyoruz.

hocam bu ilacı kimler kullanmalı.

adını tarihe yazdırmak isteyenler, en az 30 diyenler

peki hocam büyütücüden bahsedermisiniz.

büyük düşünüyorsan kullanacaksın.

azdırıcıda varmış hocam

evet at 5-6damla kadının kolasına 20dakika sonra o kadın yerinde duramaz durursa geo beni neyse efendim kampanyamiz......

o değilde ben bu dayının eşini merak ettim.