bugün

kendini seksi hissetmiş insandır ki ne kadar seksi olduğu konusu tartışılasıdır.
banyodan yeni çıkmış ergen olabilir.
zitilmesi vacip olan erkektir.
(bkz: mc yakışıklı)
Seksi olmayan ve bu düşüncesini söz ile kendine telkin etneye çalışan genelde abaza olan erkektir.Raslanıldığında oradan hızla uzaklaşılmalıdır.
lisede ergen olup olgunlaştığında (bkz: ılık göt)lü olcak olan erkek bozması.
olsa olsa ironik bir konuya malzeme olmuş erkektir.
çünkü erkek adam seksi olmaz, skici olur. seksi olan kızlardır. bakmayın siz parfüm, dondurma filan reklamlarındaki baklava mideli, göğsü tıraşlı salon bebelerine. alayı labunya onların.
bunlardan bir kaçı masayı ters çevirip üstüne oturarak daha da seksi olurlar... * buzlu badem
önceden arada sırada mekik falan çekiyordum 2 hafta önce kick boksa başladım antremanlardan dolayı kas yaptım az çok bugünde göğüsümdeki kılları falan tıraş ettim bir baktım reklamlardaki lavuklar kadar seksiyim. yani tek gereken bir jilet ve biraz kas birde bakıştır.
barney stinson dur kendisi.

edit: napak adam diyo ben ona seksi mi dedim kendisine seksi diyo dedim.
kendine tarz yapmış ve en sonunda "vay be çok seksiyim" diyen abimiz.
kendince seksidir. vücudunu saran bodyler falan giyiyordur büyük ihtimalle. denize gireceği zaman da slip mayo giyer.
kendiyle ilişkiye girip durum değerlendirmesi yapan ve bunu "çok seksiyim" biçiminde açıklayan erkektir. korkulasıdır, uzak durulmalıdır.
duştan yeni çıkmış behlül'dür o .
orta okulda bir arkadaşım vardı. ne zaman beden dersine çıkmak için giyinmeye girsek " ya şu bacaklarım ne kadar sexy" derdi. * *
y'nin yanındaki x'ten kaynaklanır.
erkek olup olmadığı şüphelidir. (anlamayanlara işin espri kısmı)
baştan kaybetmiş erkektir ki o göbekle hiç şansı yok.
aynaya bakıp
+kız olsaydım yeminle verirdim la kendime.
demesi olası erkek tipi.
(bkz: ibneliğe adım adım)
(bkz: yaban)
"seks olsun, beni miksinler" diyen erkektir.
(bkz: sexi mode on)
(bkz: ev seksisi)
göbeğinde kumandayla oturabilen, evde atletle gezen erkektir.