Birisinin yanına gelip " bravo henımefendi bizim şakşakcılığımızı çok güzel yaptınız sizi belediye başkanı ilan ediyorum" demesini bekleyen kadındır. *
bunların zihniyeti bu, beyinleri bulanmış. muhafazakar falan ama kadın resmen azmış. bu nasıl namussuzluk, bir de izmirli kızlar diye lafa giren şakirtler bunlara baksın bi. şakirtin kadını, erkeği olmuyormuş.
zina suçu tck dan çıkarılmıştır. halihazırda türkiye de çok eşlilik yasaldır. ( daha doğrusu yasak değildir ) .
burdaki durum şudur. devlet sadece bir kişi ile yasal bir evliliği tanır. ancak pek çok kadın hakları savunucusu da devletin dini nikahı tanımasını isterler.( buradaki tanımak anlamı şunu kasteder. dini nikahlı eş de miras hukukuna ve boşanma hukukuna dahil edilsin hakkı yenmesin.)
bunun bir örneği hollandadadır. vize ve oturum izni almak için hollandalı bir sevgiliniz ve onunla birlikte yaşıyor olmanız yeterlidir. ( yani hollandada birisiyle sevgili olmanız devletin hukuken tanıdığı bir müessesedir)

sonuç itibari ile islami referanslara göre değil ama insanların doğal olarak yaşam şekillerine göre bu konu tartışılabilinir bir konudur.
tabiki de olmalı. şimdi ben, ahmet, mehmet, ayşe, fatma, hayriye.

ilk karım ayşe. üstüne fatma ve hayriye yi aldım.
ayşe de benim üstüme ahmet ve mehmet i aldı.
fatma nın ilk kocası zaten ahmet, o da mehmet i aldı.
hayriye lez de takılıyor sorun yok ona.

şimdi grup yapabiliriz o zaman. madem yasal olacak çok eşlilik, erkek-kadın da eşit.
grup da yasal olsun arkadaş ne duruyoruz lan?

hatta sibel üresin in soyadının verdiği yetki ile gerçekleştirelim bunu.*
kısırlaştırılması gereken şahsiyet.
sibel artık üremesin

`http://www.saglikgunlugu....kadinin-kisirlastirilmasi`
olsun tabi ki bunca zaman olmadığı kabahat. hatta ucu açık olsun . isteyen istediği boy kilo ve ebatlarda alabilsin . karpuz almakta bile zorlansınlar ama isteyen istediği kadar kadın alsın . bir de bu utanmazlığı bir kadın söylemiş. hay ben senin kadınlığına . kendine yakıştırdığın aşağılamayı herkese mal etmeye çalışan densiz , artık kimin kaçıncı karısıysa kendisine normal geliyor demek ki . ancak bir kadın , kadınlığı bu kadar rezil bir cümle içine sokabilirdi. tebrik ediyoruz .
(bkz: ağzı olan konuşuyor)
kabul edilebilir bir durumdur. zengin, kariyer sahibi ve cinsel gücü fazla bir "kadın" olarak çok eşliliği neden seçmeyeyim diyorum ben de sürekli... *
(bkz: erkeklerin boklukları için sıçım fikirler üreten kadın beyinsizler)
demek ki hatun grup seviyor yahu. yani kocasını 3 hatunla daha paylaşacak zevkin doruklarına çıkacak; yahu kadın yobaz daha nasıl bir düşünce beklioyrsunuz ki!
bir de şu açıdan bakılmasını istediğim durumdur.

--spoiler--
zengin, kariyerli, parası olan ve cinsel gücü fazla olan kadın çokeşliliği seçebiliyor.
--spoiler--

şimdi çıkıp buna caiz değil falan diyecekler. neyse herkesin vicdanına bırakıyorum.
evli erkeklere göz dikmiş ve bunu yasallaştırmak isteyen kadın zımbırtısıdır. beynini örümcek ağı saran pek çok sözlük yazarı gibi kendisi ve ifadeleri mide bulanmaktadır. ne yazık ki bu gibi insanlar, insanı katil yapmaya zorlamaktadır.
yazıklar olsun!

türkiye de bu devirde yaşayıp bu denli çağ dışı bir açıklamayı ancak böyle sığ düşünceli insan yapabilir.
bu nasıl ilkellik, bu nasıl midesizlik?

kadının görevi yanındaki erkeği ayartmak gibi gösterilmiş bu saçma açıklamanın, üstelik bir kadın olarak kadınlara hakaret niteliğinde olması anlaşılan kendisini hiç mi hiç rahatsız etmemiş.
kadınlığından utansın, gurursuz!
(bkz: oha)
ağzı açık bırakan istek. bunu isteyen bir kadın hem de psikolojik danışman olunca hayretler içinde kalıyor insan. hangi kafanın ürünüsün sen ya? bunu zaten yapan iğrenç insanlar mevcut illa yasallaştırmak mı gerekiyor? küfürlerim ağzımda birikti yeminle.
(bkz: buyrun sizi önden alalım)
bunu söyleyen şahsın allah belasını versin.
dincilerin iyice liboş olduklarının ifşasıdır. olay dinin emirlerine yerine getirmek değil, ikinci, üçüncü, dördüncü imam nihaklı eş olup metres gibi hayat yaşayan kadınlar için resmi nikahın faydalarından (ortak mal, nafaka, miras v.s) yararlanma çabasıdır. yani "biz para için bu adamlarla birlikte oluyoruz" diyemeyen sözde mütedeyyin kadınların "devlet bizim geleceğimizi garanti altına alsın" deme şeklidir. talep tamamı ile dini duygularla istense ben daha samimi bulurum, yine tepkimi veririm ama daha samimi bulurum. oysa şimdi dini referanslı rant elde etme çalışması gibidir. zaten dikkat edin eskinin mücahit, yeninin müteahhitlerinden bu söylemleri duyamazsınız. çünkü mevcut durum acayip işlerine gelmektedir. hem üçüncü, dördüncüyü götürmektedirler başakşehirlerde; hem de sorgusuz sualsiz istediklerini kapı dışarı etmektedirler. ne mahkeme, ne mal paylaşımı, ne nafaka...cennette gibi...
kadınlar için de yasal olacaksa sonuna kadar desteklerim. 3-5 adam alıp zincire bağlayıp isteklerim için köle gibi çalıştırabilirim. ya da olmasın zaten imzasız falan herkes 3-5 kişi ile takılabiliyor. aynı evde oksijen azaltmaya gerek yok bence.
olmasın ya.

oho 4 adamın çamaşırı, ütüsü, ha bir de hepsinin anası, hanginize çocuk vereyim kura çekin, yok yok yorar bu kadınları.

şeklinde karşı çıkılması gerekendir.
(bkz: suyundan da koy).
cennette erkeklere huri veriyorlarmış, bizim de nurilerimiz olsun o zaman. bu ne arkadaşım. her şey erkeklere mi? bu saçma zihniyeti kınıyorum. emine erdoğan tipli yüzüne tüküreyim diyorum.
hadi bakalım yine bir konuyu ortaya attılar. biraz sonra geri çekerler, yok öyle şey mi olur derler. biraz zaman geçer aynı konuyu yine getirirler ortaya, sonra yine geri çekerler. böyle böyle bu fikre de alıştırırlar insanımızı, sonra bunu istemek gayet doğal olur.
yaşanan durumun yasallaşması isteğidir. özgürlük diye taksim'de dolanan kişi; bu arada sana ne, kime ne?
çok eş yasal olsun sibel'de bol bol üresindir.
kendisi evli mi bilmem ama evliyse eğer ilk olarak kendi eşi yapsın çok eşliliği bakalım nasıl oluyormuş.