bugün

Normal bir insan evladı yapsa şaşırırdım ama bir AKP’li yaptığı için şaşırmadım. Cahillik, fikirsizlik, bunların genlerinde var.

https://www.aykiri.com.tr...letlerini-yaptirdi/43201/
Normalde ayıplardım ama kuran da benim kutsalım.

Bez olarak çocuğun altına serse iyi etmiş derim.
ülkedeki kafasızları gösteren hadisedir. adamlar türk bayrağına basmışsa, kur'an yakmışsa veya daha fazlasını yapmışsa, bu onların ayıbıdır. sorsalar, "türk milleti asildir" cart curt çekersiniz ama itle it olmaya dünden hazırsınız.

"Bayrak, milletin şerefidir. Ne olursa olsun yerlere serilmez ve çiğnenmez. Kaldırınız!" diye bırakıyor ve kaçıyorum.
Öyle başa böyle tarak, aslında misilleme olarak incil yakılmalıydı hemde devlet kontrolünde polis koruması altında. Adınada özgürlük demokrasi ifade özgürlüğü denmeli.
Frank Lucas olabilir bu zevat.
Bu çocuklar çok değil birkaç yıl sonra kendilerini isveç sınır kapılarında sığınmacı olarak bulacaktır. Hadi isveç olmasın Yunanistan Bulgaristan olsun, o da olumlu.
Kendi bayrağına bile basan tür bu. Başka ülkenin bayrağına işer de sıçar da. ifade özgürlüğü kısıtlı toplumlarda böyle hedef sapmaları olur haliyle. Çünkü doğru adrese tepki gösterecek mecal yok.
Bu Avrupalı salaklar bizim siyasal islamcılar gibi mağduriyet peşinde oldukları için hiç bir işe yaramayacak olaydır.Yarın bir gün Türk bayrağı yakıp siz de rörörö vs yapacaklardır.
adamlar senin bayrağına bir müdahalede bulunmamış ki sen bunu yapıyorsun.
isveç’den kuzenim aradı.

Hiç böyle bir hamle beklemiyorlarmış, acil toplanmışlar.
Ben olsam sıçırırdım.
ben erkek olarak gay olan (avam tabirle ibne olan) komşuma kızıp gidip benim de tepki olarak göt vermem gibi.

ben evli kadın olsam ve evli olan karşı komşum başka başka erkeklerle beraber olup bu yaptığı orospuluğu aşk yaşıyorum diye anlatsa ve de üstelik evlilik hayatım çok renkli, bu benim özel hayatım diye savunarak çocuklarımıza kötü örnek olursa benim de bu komşuma tepki olarak gidip başka başka erkeklerle yatıp orospuluk mu yapmam lazım.

burada kalkıp sizlerin o komşu kadını kötüleyip benim yaptığım orospuluğu veya ibneliği savunacak kadar embesil misiniz?

üstelik isveç kur'an yakma eylemini kınıyor/kınamıştır.
üstelik kur'an yakan bir hristiyan değil.
üstelik kur'an yakan bir isveçli olmasını bırakın avrupalı biri değil.

kur'an yakanın kimliğine kültürüne toplumuna geçmişine eylemlerine dahil olduğu gruplara bakarsanız sıradan ortadoğu arap coğrafyasının bolca çıkardığı insan çöplerinden biri.
bir bayrak yakma rezaletini, cahilliğini yapacaksanız ortadoğu arap bayraklarından birini yakmanız lazım.
unutmadan...
hangi amaç için olursa olsun, kim yaparsa yapsın isveç de kur'an yakanla, bu ülkede bayrak yakan arasında bir fark yoktur.
Günah lan. Üzerinde haç var.
--spoiler--
adamlar senin bayrağına bir müdahalede bulunmamış ki sen bunu yapıyorsun.
--spoiler--

https://www.odatv4.com/gu...yaktilar-2504151200-74771

https://www.takvim.com.tr...yakildi-hukumet-biliyordu
Hayat bazen de boyledir. Bi de tukurun bence iyice asagilanirlar ben orselenirdim yani.