bugün

sıkıntıları gençken çekerler zaten yaşlanınca herkes de bir bozulma oluyor ancak çirkin erkek diğerleri gibi gençliğinin güzelliğini hatırlayıp anılarla kahrolmuyordur.

bir de işin en gerçek kısmı olançirkin erkek karizması vardır ki yıllar bu hadiseyi bozamadığı gibi güçlendirir.
kendini güzel zanneden bazı türk kızlarını üzmüş erkeklerdir.
çirkin olduğundan eziktir. sürekli yatakda ne kadar iyi olduğunun üstünü çizer.
bence üzülmelerine gerek yok. tamam üzülmemize gerek yok. ben mesela bir kıza baksam, benim seviyemde olan. o kızın hiç umrunda olmaz bu. yani kendi hak ettiği benim. abartmıyorum, gerçekten. kız yüzüme bakmaz. oysa aynı seviyedeyiz dış görünüş olarak. ama bana, benim iki seviye altımdan bir kız baksa; bunu dikkate alırım. bunu umursarım. bu da demek oluyor ki kızlar tipe bakmıyor. bu da demek oluyor ki; kızlar ne aradığını, ne istediğini bilmiyor. ha ben istediğimi alırım. orası ayrı.
abdullah öcalan buna iyi bir örnektir. maymundan beş dakika sonra doğmuştur.
yakisikli olmak cekilecek dert degil valla. cok sevsen bile gozu disarda oluyor.
yakışıklı hemcinslerimizi çekemiyoruz.

örneğin ben evde arada aklıma kıvanç tatlıtuğ' u getirip, 'nedaaan ben deyiiiiiil nedaaoaoaon' şeklinde bağırarak doğal gaz borularına asılıyorum, koltukları kemiriyorum, ve tuvalette sıçtığım bokun büyüklüğüne bakıyorum.

sonuncusunu tüm erkekler yapıyor uyandırayım ehe.
kızlar için arkadaştan öteye gitmez.
bu durum kızların "benim için dış değil, iç güzellik önemli." safsatasını destekler nitelikte...
bir arkadaşım var, en az benim kadar çirkin. kızlar hakkında tartışıyoruz. çocuk endüstri mühendisliği okuyor. haliyle kız sayısı bayağı fazla. dedi, "ahmet bizim sınıftaki kızların götü çok kalkık. kendilerini prenses sanıyorlar. emir filan yağdırıyorlar lan. bazıları köpeği oluyor bu kızların. mesela bak, şu umut. aha şu; yakışıklı lavuk" diye parmağıyla gösteriyor. dur amına koyim diyorum, parmağını sikim. bizimki devam ediyor ve ekliyor, "ben hiç öyle yapmıyorum ama, bildiğin tersliyorum ahmet kızları. onlar bundan anlıyor koçum." deyip sırtımı sıvazlıyor. sıranın bende olduğunu seziyor ve konuşmama başlıyorum. umut'a bakıyorum. yakışıklı umut. sonra da arkadaşıma. "ulan sümüklü. sanki terslemesen üzerine atlayacak kızlar. götelek. siktir git bi çay koy, öyle gel. ibine." diyemiyorum tabii. "iyi yapıyorsun kanka. ne diyeyim, böyle devam et." diyor ve gidiyorum.
yüzde 98 güzel konuşan erkeklerdir.

sırf bu yüzden tercih edilirler.

ama neyse ben edward norton gibi birini bulacağım. edward norton'a benzeyen biri ne kadar kötü konuşabilir ki? öff ya. edward norton oyşş. kıps.
pipiniz de küçük ise yağlı ilmeğiniz benden.
Bakimsiz erkeklerdir. Sefkatle sevgi beslerim cirkin erkeklere. En azindan sehvetle degil
zor bir imtihan. Allah yardım etsin.
erkektirler. cirkin ne amk? bir gun her seyden daha onemli olan baska seyleri ogrenmeniz dilegiyle.

edit: cirkinmiyim? hayir.
la bir vücut yapın şekil şukul yapın saçı olay bitiyor.
yaratıcı tarafından, çirkin şansı bahşedilen erkek tipidir.
statülerini bilen heriferdir. Tıpkı benim gibi.

(bkz: thierry henry kırması)
Kariyer yapin. gençken pek ise yaramayacak ama 25 li yaşlardan sonra bi hakim savci olmak avukat doktor mühendis olmak. yada cebinizde paranizin olmasi. çok işe yarayacaktır.
Aşk yaşayamaz aklı başında olanları. Sadece güzelliğe önem verir kadınlar* ama bizde ikisi de yoktur. Hayata 1-0 geriden başlarız. Aşkı sevmeyiz çünkü aşkın güzellik temelli olduğunu biliriz. Bir de tiksinirler bizden. Modern çağın kazimodolarıyız. Zaten sevmeyin de bizi. Şahsen ben alıştım. Artık sevseniz de istemem. Ayrıca her halükarda kadınlardan bir numara göremeyeceğimizi bildiğimiz için, biraz da daha onurlu olduğumuz için bazı yavşaklar gibi kul köle olmayız kadınlara. Kendi halinde yaşayan, mastürbasyon yapan, cinsel ihtiyacını para ile gideren, felsefeyi seven, düşünebilmesini beceren, salaş, rahat, loser tipleriz. Siz sikişedurun. Ben iyiyim...
Zengin değillerse, atın çöpe gitsinler.
Karizmatik ya da sempatik ya da Çekici olma ihtimalleri yakışıklı erkeklere oranla daha yüksektir.
kıymet bilmezlerdir.boşa mı yazdık ulan.

(#32224220)
çirkin erkekler, çirkin kızlar vs vs. artık geçin su muhabbetleri ya sıktınız.
bir erkeğin çirkin olma hallerini yazınız: erkek-kadın ilişkileri kursu eleme sorusu.
Psikopat oluyorlar.
Bunlara pas vermeyin kızlar.
Çirkin oldukları için ezikliklerini sizden çıkarırlar.