bugün

çinli kızların sosyal medyada başlattığı son modadır. görenleri hayrete düşürmektedir. ideal vücut ölçüleri bu şekilde hesaplanıyormuş.

http://www.haberturk.com/...rini-a4-kagidiyla-olcuyor
bir grup 14 yaşındaymış gibi konuşan kızların başlattığı yeni akım.
olcak bitane çinli sevgilin a4 kağıdı gibi çevirip çevirip kalemi saplıcaksın.

dipnot: bazı kızlarımızın bel ölçüleri a 2 veya a 1 ölçüsünde gelmiş olabilir lakin bu benim suçum değil. kendinizi daha iyi hissetmek isterseniz a 4 ü dikey değil de yatay çevirip tutun, kolay gelsin.
bizimkiler daha incedir." a 1 " ile ölçülür kızlarımızın beli. adanalı kızlar hele " a 0 " dır.
Bizim kızları anca mukavva ile ölçeriz.

Edit: şişman ve akşama kadar pc başında sözlükte oturmaktan bacaklarında selilüt olan kızlar şikayetçi.
4xa4 . ölçü budur.
(bkz: 2 karış 4 parmak)
hımını siktiimin cenin yiyicileri. adam akıllı bir hareket gelmez ki zaten bunlardan.
bir buçuk milyar boğazı doyurmak için gereken besin olmadığından doğal olan haldir.

--spoiler--
sen 1 buçuk milyar sen milyon sen bu nüfusu nasıl doyurdun
--spoiler--
Ben çin ligine transfer oluyorum aeo.
Yeni ergen kiz akimi. Max 50 55 kiloda olmalari lazim bi belin o kadar incelebilmesi icin. bel inceltceginize popo calisin bence daha seksi.
"Kimi neyle kıyaslıyorsunuz lan Barzolar?"

Bunu yapan kızların akıl sağlıkları ne kadar yerinde? Bu bir.

ikincisi. Herkes aynı ölçüde olsun istiyorsanız şişme var. illa kişiye özel yapanı da vardır. Beyni şeyindeler sizi.

Üç. Aklen, ruhen, fiziken ülkemizin bütün beyleri "iyi" olduklarından, Kıyası kendilerine hak görüyorlar.

ilginç.
bu yüzdendir ki bazı yabancı alışveriş sitelerinde beden uyumsuzluğu yaşanır, onların "L" bedeni bizdeki "S" falandır. verdiğin onca paraya mı yanarsın, iki ay ürünü beklediğine mi, zayıfım çok tatlıyım düşüncesinin gerçek olmadığına mı bilinmez.
"nereden çıktı bu kadar zayıflık, yemiyolar mi hiç?" diye düşündürtendir.
Biraz daha zorlasalar 4 A4 ile boylarını da ölçebilirler.
amk cinlileri zaten cılız yapılı.
ergenlerin yaptığı salakça bir akım.

türklere sıçramadı daha. allahın izniyle amin.
bel ve çekik göz zaafı olan erkekleri ekranların başına kitleyen durum.
dediler yarin de gelmiş
ince de bellerim kırıldı... türküsüne ilham olmuş kızlardır. yok artık yani o kadar da değil.
Hayata küstüm amk.
Arkadaşlar çinli dediğin 145 boy 40 kilo insandır.

Bacağım kadar boyu olan insanın bir karış beli olması çok normaldir.

Çok şükür etine dolgun boyumuzla posumuzla a4ü yan çevirip kullanırız ne olacak. Utanacak mıyım.
halihazırda çin kızlarının ölçüleri a4 ile eşleştiğinden tuhaf karşılanmaması gereken durumdur. çünkü standart bir çinli kızı gördüğünüzde minyonluğu sayesinde eve götürüp besleme hissi uyandırır sizde. lakin standart bir türk kızı denediğinde "yok *** daha neler bu ne incelik" diye sövebilir. yine de standart olmayan, 50 kilo olan bendenizde bile baya küçük kaldı bu a4. onların a4leri mi büyük anlamadım. lol.
34 beden bir insan olarak denedim ve en az 4 cm fark var. Napıyo lan bunlar.
ya düşünsene orada mide olacak karaciğer olacak bağırsakların bir kısmı orada olacak. o ney lan nereye sıkıştırıyorsunuz bunları?

neden bir insan böyle bir şeyden mutluluk duyup kendine bunu yapar ki?
kıllı olmalarının yanı sıra ince belliymişler bide.