bugün

entry'ler (198)

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel

alkolün ötv sinin ötv si olması

az once birinin yazdigi entryde gordum bunu. aldiklari vergiden de mi vergi aliyolar la cidden?

bugün içilecek içki

portakal suyu değildir.

istanbul

ayasofya müzesine 2-3 ayda 1 kez gidilince iyice sevilir.

uludağ sözlük iş ağı

elimden neredeyse her iş gelir ama bilgisayar programcılığı mezunuyum. iş arıyorum. eleman arayanınız varsa yazınız. dijitap pazarlama uzmanıyım, firmanızın diital pazarlama elemanı da olabilirim.

bir erkekle kadının arkadaş olamayacağı gerçeği

erkek ve kadının bu ülkede arkadaş olması zor, birbirlerine tuhaf bakıyorlar bu iki tip. eğlenmeyi bilmiyorlar.

kendinizde beğenmediğiniz bir özellik

penisimin ultra büyük olması.

çirkin kız yoktur

az börek vardır. börek yediğimde her kız güzel gelir.

eşinden başkasını hoplatmayan erkek

romantiktir, kebap sever, yüksek ihtimal türk'tür, zaten dünya nüfüsunun buyuk cogunlugu türk'müş amk.

rus kızlarının aslında biraz çirkin olması

(bkz: zamanla akıllanan türk erkeği)

buluşulan sözlük kızının çirkin ve obez çıkması

yine de hoplatırdım ben. hoplatın geçin, bana verin numaralarını ya da.

rus kızlarının aslında biraz çirkin olması

galiba yıllardır yanlış biliyoruz bunları çok güzel filan diye. bir bakın yine, bir bakın bakalım. gördünüz mü? biraz çirkin değiller mi amk.

türk kızları kadar harikası yok ama onlara da veremiyosun küsküyü hep, aman ya napcam bilmiyorum. hangi milletten kıza versem küsküyü..

banyo yaptıktan hemen sonra sıçmak

haydaa.

2018

15 saniye bile sürmez herhalde benimki.

entry sonuna üç nokta koyan yazar

...böyle oldu mu?

ruskekosu

adamın dibidir.

delirmek

(bkz: saçmalama lütfen)

bakirlikten kurtulmak için tinder kullanmak

benim işime yaramadı. hala bakirim. ama anın görüntüsü başlığından bir kıza mesaj attım bekliyorum, hayırlısıyla yakında ben de yapacağım o eylemi. müthiş olduğunu anlatanlar oluyor. şaşırıyorum. bir hanım göbeği tatlısı yemeden kendime gelemiyorum. ingilizce de biliyorum, biliyor muydunuz? nasıl bakir kaldım anlamadım amk?

yıkık sözlük erkekleri

mesaj kutumu diye biri var sandım. öyle yıkığım. yaz beni.

batı anadolu avrupadadır

lan bu başlıktakiler hangi bozuk viskiyi içiyor, nasıl saçma tartışma bu asfjanfa