çin' de ışık hızıyla gelip kazayı önleyen esrarengiz adamdır. ilginçtir.

http://www.posta.com.tr/v.../video-izle/?VideoID=7875
(bkz: ed wardo culingi li)
şu an nerededir bilinmez.
(bkz: the flash)
hidayete ermeme sebep olmuş adamdır.
saçma sapan bir video. ziraa adam gelmeden önce arka tarafta bulunan iki kişi sonradan ortaya çıkıyor. fake olabilir
(bkz: Çin malı)
hızır aleyselamdır o hızır.

(bkz: imana geldim panpa)
vampirdir la.**
salih abidir o. zihnimde samanyolu müzikleri çaldı yeminlen.*
montaj olup olmadığı tartışılan şu videodur.

http://webtv.hurriyet.com.../montaj-mi-mucize-mi.aspx
valla 3 kere falan izledim. bi mantık goremedim. dediğimiz gibi montaj olabilir. *
töbe estafurllah töbe. gece gece paylaşmayın lan boyle videoları kıllarım diken diken oluyor. tüy demiyom tüy aşamasını çoktan geçti kendileri.
(bkz: sazan avi)
çalkalanmayan kalmasın.
gece gece korktum ulan. arkaya da koymuşlar gerilim müziği. yemin ederim tırsarım ben öyle şeylerden; ama montaj yani, bariz belli...
ilk başta tırstım amk tepkisini verdirten bir video.
o hızla giden bir kamyonun 10 metre mesafede durması imkansız olduğundan, fake olan bir videodur.
öncelikle ;
(bkz: hızır aleyhisselam avi)

lan olm reel yaşamda asla böyle şeyler olmaz .!.11bir diyecem de nerden biliyosun diyen ; mistik şeylere inanmakla mükellef heyecanlı sazanlar sıkıştıracak. demiyorum.

misal ; abd nin dünyanın istediği yerinde deprem ve hava değişikliği yapabildiği bir çağda bu tarz etkileyici videolarla bi takım insanları düşündürmek işten bile değil.

deel mi ?
çok saçma. sebebi ise; lan, ben bir kamyona çarpmak üzere olsam ve aniden kurtarılsam. üstelik beni kurtaran adamı da yanımda olsa be neden motosikletimi kontrol edeyim ki? onun yerine "lan beni kim kurtardı? bu adam nereden çıktı? hop, beyefendi, olanları gördünüz mü? yoksa beni kurtaran siz miydiniz?" der, adamın peşini bırakmazdım. saçmalık...
videodaki aciklama su sekildedir:

KARAR SiZiN..!! internet ortamını çalkalayan bu görüntülerde, 2 kişi hızla gelen kamyonun altında kalmak üzereyken, bir anda... “UFO Sightings Daily” isimli sitede yayınlanan bu videoyu milyonlarca kişi tıklarken, tartışmaları da beraberinde getirdi. Çin'deki bir güvenlik kamerasınca kaydedilen görüntülerde, bisikletiyle yolda ilerleyen kişi, hızla gelen kamyonun altında ezilmek üzereyken, "ışık hızıyla olay yerine gelen biri" tarafından kurtarılıyor. Profesyonelce montajlanmış izlenimi veren videoda, ışık patlaması olduğu sırada ekranda görülen saatte herhangi bir duraksama veya kopukluk gözlenmiyor. Sitenin koordinatörü olan UFO araştırmacısı Scott C. Waring ise görüntüdeki olayın gerçekten yaşanmış olabileceği görüşünde. Esrarengiz kahramanın el, ayak ve yüzünün parladığının görüldüğünü ifade eden Waring, "Bu insansı yapıdan ışığa geçişin ardından tekrar insansı hâle dönüşümden kaynaklanan bir etki. Olay yerinden ayrılırken, yüzünü ve ellerini nasıl sakladığına dikkat edin" dedi.
montaj ötesi montaj...
izlemeden, sırf yorumlarıyla tırstıran videodur. pencereye baktım şimdi, içeri bi' ışık tomarı süzüldü sanki.....ne oluyor uleeeeennnn!
interneti çalkalaya çalkalaya yayık ayranına çevirmiş videodur. yavaş çekimde de görüleceği üzere adamı kurtaracakken ki vücudunun durumuna bakacak olursak o kişi hadouken çeken ryudur.

https://encrypted-tbn3.gs...YjXr0UDTGM_v3jlw7bvyEWgFc

saatte değişiklik yok bakın demek katmanlı görsellik olayını bilenlere küfür gibi gelir.
yemeyin bizi adamıdır. bu tür şeylere inanmayacak kadar çok gördük. bu şeyi yapmak, işten anlayan biri için iki dakikalık bir şeydir muhtemelen.