bugün

klibinin dandik olduğu parçadır. masraftan kaçmışlar herhalde. güzelce bir kız, bi takım elbise ve arabayla klip çekmişler. kutluyorum buradan.
rap müziğini katleden şarkıdır. yanlızca kızın sesi ve müziği için sevilen şarkıdır. allah belasını versindir. kıza diyeceğim bişey yoktur. oğlanın allah belasını versindir.
insanı hayattan bezdirebilitesi olan nadir şarkılardan..
- ulannnnnnn!!! bıdı bıdı bıdı bıdı!
+ bak oğlannnnn!!! belanı benden bulma!
- ne var ulan!! neeee?
+ çek git bebeğim uzaklara!!!
- ^'+'^+'^+'%&/&%/

(bkz: kavgadan önceki son sözler) *
türk müziğinin inebileceği en son noktadır. *
beyaz'da meshur olan sarkı
komık denılse degıl acitasyon denilse degıl tanımsız ?
*
ilk defa geniş aile dizisinde duyduğum, ulvi'nin kendini sokaklara attığı bedbah bir anı betimleyen arka fonda acılı acılı yükselen mükemmel! parça. böyle güzel ironi olmaz. ulvi de burda olsa da dinlesek. *
çok basit sözlerle yazılmış basit bi şarkı.
beyaz showdaki canlı performansı gariplik arzeder.. en başta musa adlı rap şarkıcımız şarkının başında her rap şarkıcısı gibi ismini falan söylemek ister. lakin isim söylerken ben musa , buda gülşah der gibi işaret yapması komik gelmiştir kanımca.. hani demese biz o ayrımı yapamayacak gibi. ayrıca şarkı sırasında köşe kapmaca gibi sık sık yer değiştirmeleri ve bu değişim sırasında telatabi gibi hareket etmeleride bir garip. şarkıyı vücüt diliyle de sık sık anlatmaya girmeleride olaya komiklik katmış. (mesela şarkıdaki güle güle kısmında gülşah kızımız parmaklarını sallar falan)ama tabi kızımızın gülümseyerek şarkı söylemesi sempatik bir izlenim uyandırmış, tebessüm oluşturmuştur.. kendisini bir dahaki projolerde daha sağlam ve daha uyumlu kıyafetlerle görmeyi isteriz..
--spoiler--
Bu şiir sadece sevenler için
Seviyorum deyip sevmeyenler için değil
Sadece yürekten sevenler için
Senin için ölürüm deyip yalan atanlar için değil
--spoiler--

aşk böyle anlatılacaksa, yok arkadaş almıyım ben. *
sevinç pastanesinde bekle beni zirvesinde şişe çevirmece oynarken zerrekadargamiolmayanadama tokuman tarafından söyletilmiş parçadır.
2 almancı kardeşin bize eziyetidir, bir de klip çekmişlerdi, kız aşırı acılı, erkekse aşırı asiydi.
(bkz: Allah anne babalarına güç versin)
ulvi nin cevo nun gittiği zaman dinlediği şarkı.
musa isimli genç moloza özet geç lan piç denilesi sarkıdır.
mide bulandıran şarkıdır. insanın dünyadan çekip gidesi gelir. özellike hamilelerin, yüksek tansiyon hastalaların bilhassa da apaçi cemaatinin dinlememesi gerekir.
(bkz: ishalken şarkı söylemek)
iğrenç bir şarkı.
eğlenceli bir şarkıdır, ve zamanında çok tutulmuştur.
yazarları objektif olmaya davet ediyorum.
çok kötü ya, ıyk hiç dinlemedem kiiii. *
gökyüzünde yıldızları seyrederken dinleyip hayatı sorguladığım şarkı.
https://www.youtube.com/watch?v=38WSltXchfg

parçada lavuk sözde rap yapıyor

ne flow var
ne kafiye var

zaten herif alt yapıya direk "sen bana böyle yaptın saasdfoıasdfopkksadflşkasdfoıljasdflk" diye gidiyor amına koyayım bu parçayı kayıt alırken hiç mi düşünmediniz ulan biz bu boku yedik ama kisme bir bok anlamayacak.
(bkz: yalan atmak)
(bkz: 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı)
musa musa gülşah gülşah yalnızım yalnızım yalnızım.
Muzikle soz birbirine uymayinca cek ve git kelimelerinin birer tanecik sesli harflerini uzata uzata bitirememisler.

Klip? Lan o arabayi gunluk besyuz liraya kiraliyolar, oyle klip mi olur, senaryo yok bisey yok, guldum.
Uzaklara çek giiit. istemeden de olsa ağzınıza dolanır hadi onu geçtim musa musa Gülşah Gülşah kısmını bile söylersiniz.
slm ben gazıantepten musa bu sarkı benı aldatan ozleme gelsın ben senı cok sevıyordum ama sen degerımı bılemedın bı daha karsıma cıkma allah belanı versın *
güncel Önemli Başlıklar