bugün

bir reklam geyigi
küçük iskenderin kedisinin adı.
fikirlerine ve esprilerine hasta olduğum yazar.* *
çilekli bi votka...çilek reçelinden tek farkı içinde alkol olmasıdır...başka votkayla tadını açınca hoş bir kıvama geliyo..
gürcü dilinde gogus ve meme anlamına gelen kelime.
3406 adlı bi çatıda toplanan rapperler 3406 project adlı albümünde bir intro şeklinde buna bi cevap niteliğinde çalışma hazırlamışlardır;
(bkz: zuzunun aq)
koyuna benzeyen bi arkadaşıma sürekli kullandığım kelimedir.
zuhal'in kısaltılmışı. ayrıca çok sıkı bir iron maiden fanıdır. kendisi, karı kız muhabbeti yapabildiğim tek kız arkadaşımdır...
sims 3'de özellikle bebekleri severken karakterlerin kullanmış olduğu sözcük.bir de bunun zibası vardır ki hararetli bişe anlattıklarında kulağa bayağı bir küfürmüş gibi gelir.
saçma ve berbat bir hitap biçimi...
it s a wonderful life'da james stewart'ın en küçük kızının ismi. dünyalar tatlısıdır.
zuhal isminin kısaltılmışı.
Pepe de olan bir canli ismidir. 5 yasindaki kuzenimle oturup az zuzu nun pepenin hayatindaki sosyo psikolojik konumunu tartismadik. Hey gidi gunler dedirtir.
çinde çok güzel bi çiçek ismi
avatar the last the airbender da azulanın zukoya taktıgı takma ad.
Zuzu tuzlu bir sirp pastasidir.Sirplar gundelik yasamda tuketirler tadi da fena degil.
Liverpoollu ingiliz indie şarkıcısı. Türk olduğunu düşündüğüm şarkıcı çünkü Karabasan diye Türkçe şarkısı bile var.
https://youtu.be/OnPKgtDV6w8

Müzikli şiir gibimsi bir şey, ismini veremediğim. Ancak çoookkk kıymetli.

Küçük kalbine devasa sevginizi sığdıran bir çocuk düşünün, onu görmeye gidip gün boyu oynuyorsunuz. Ve siz gittikten sonra üzülüyor, bunu da dinleyip ağlıyor. Ağlarken ise uyuyakalıyor, eve geldiğinizde küçük arkadaşınızın uykuda yanağında göz yaşıyla fotoğrafı...

Bir çocuğun kalbine böyle girmek tarifsiz bir duygu. Kalbimden bir parça koptu. Bundan böyle zuzu diyeceksiniz.

Sözler ise şöyle;
işte geldim hani özledim demiştin ya dayanamadım geldim
hayallerimi süsleyen, sevgisini yüreğime kazıyan sevgiliye geldim. sana geldim sana zuzu zuzuuuu sana geldim zuzu
kokunu elimi sımsıkı tutuşunu, gözlerindeki sevda ateşini özledim. zuzu aşkım, canım benim, zuzum benim, bi tanem bi bi bi bi bi bi bi tanem bi sana geldim sana
hasretiyle yandığım yare, hayallerimdeki o hep rüyalarımda gördüğüm prensime geldim.
işte geldim seninleyim tamam mı? anladın mı şimdi geldim tamam mı? zuzu ama ben sevdiğinim tamam mı?
he he he he ay çok mutluyum he he he he ama ben seni çok özlemişim zuzu..
Eski sevgilimin bir zamanlar benim için kullandığı sevgi sözcüğü. Kulağımda bile canlandı söyleyişi. Güzel günlerdi yolu bahtı açık olsun.
Edit: bende anlamı olan bir söz niye sizi böyle rahatsız etti ilgincsiniz aq.
güncel Önemli Başlıklar