bugün

büyük ermenistan projesinin mimarlarından olan ermeni yazar. kan emici bir türk düşmanıdır. dir.
karabağ katliamının fitilini ateşleyen ermeni siyasetçidir. asala ile ilişkili olduğu ingiliz gazeteci thomas waal tarafından ortaya çıkartılmıştır.
--spoiler--
Hocalı soykırımına bizzat katılan ve hala interpol tarafından aranan Zori Balayan, Ermenilerin Hocalı’da Türklere karşı soykırım yaptığını "RUHUMUZUN CANLANMASI" adlı kitabında yazıyor.

''Büyük Ermenistan'' idealinin asıl idealistlerinden biri olan Zori Balayan'ın Hocalı soykırımına bizzat iştirak ettiğine dair deliller mevcuttur. APA'nın malumatına göre; hala interpol tarafından tüm dünyada aranan Zori Balayan, 1996'da çıkardığı ''Ruhumuzun Canlanması'' adlı kitabında Hocalı soykırımına hak kazandırmış ve bu şehirde Azerbaycanlılara karşı soykırımın yapıldığını gururla itiraf etmiştir.
--spoiler--

(#14660552)
yaptığı katliamlarla övünen şeref yoksunu ermeni.
sivil çoluk çocuğu işkenceyle öldürerek ruhunun arındığını düşünen psikopat kişilik.
aşağıdaki iğrençliği yazmış olan şeref, insanlık, vicdan yoksunu şahıs.
--spoiler--
Biz arkadaşımız Haçatur'la ele geçirdiğimiz eve girerken askerlerimiz 13 yaşında bir Türk çocuğunu pencereye çivilemişlerdi. Türk çocuğunun bağırış çağırışları çok duyulmasın diye, Haçatur çocuğun annesinin kesilmiş memesini çocuğun ağzına soktu. Daha sonra bu 13 yaşındaki Türke onların atalarının bizim çocuklara yaptıklarını yaptım. Başından, sinesinden ve karnından derisini soydum. Saate baktım, Türk çocuğu yedi dakika sonra kan kaybından öldü. ilk mesleğim hekimlik olduğuna göre hümanist idim, bunun için de Türk çocuğuna yaptığım bu işkencelerden dolayı kendimi rahatsız hissetmedim. Ama ruhum halkımın yüzde birinin bile intikamını aldığım için sevinçten gururlanırdı. Haçatur daha sonra ölmüş Türk çocuğunun cesedini parça parça doğradı ve bu Türkle aynı kökten olan köpeklere attı. Akşam aynı şeyi üç Türk çocuğuna daha yaptık. Ben bir Ermeni vatansever olarak görevimi yerine getirdim. Haçatur da çok terlemişti, ama ben onun gözlerinde ve diğer askerlerimizin gözlerinde intikam ve güçlü hümanizmin mücadelesini gördüm. Ertesi gün biz kiliseye giderek 1915'te ölenlerimiz ve ruhumuzun dün gördüğü kirden temizlenmesi için dua ettik. Ancak biz Hocalı'yı ve vatanımızın bir parçasını işgal eden 30 bin kişilik pislikten temizlemeyi başardık.
--spoiler--
hocalı soykırımı'nı gerçekleştiren, insanlıktan nasibini almamış tipik bir ermenidir. allah belasını verecektir.

(bkz: 13 yaşındaki türk kızının derisini yüzdüm)
bir adet doktorumsu , yazarımsı, insanımsı, zavallı şahsiyet...

orospu olmak için illaki kadın olmaya gerek yoktur, tıpkı orospu çocuğu olmak için illaki ananın orospu olmasına gerek olmadığı gibi ...
doktor sıfatına bürünmüş bir orospu çocuğudur.
insanlıktan çıkmış bir cani. aşağılık bir yaratık. bu arada bu durumun tam tersini düşünelim. diyelim ki bir türk doktor çıktı ve "13 yaşındaki bir ermeni'nin derisini yüzdük" diye bir açıklama yaptı. neler olabileceği aklınıza geliyor değil mi? hümanist vatandaşlarımız gene çıkarlardı meydanlara. ermeni lobisi bütün dünyayı ayağa kaldırırdı. ayrıca o hümanist yuvası olan sözlükte de bu konunun hiç ilgi görmemesi de ayrı bir olay.
"orospu çocuğu" kelimesinin vücut bulmuş halidir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.