bugün

3. sınıf islami faşist milli gazetenin bugün atmış olduğu başlıktır.zina dini açıdan haram kılınmış ise bu demek olur ki yapan kişi cezasını çekecektir.benim günahımdan sanene,daha dün namaz kılamıyoruz diye ağlayan,zırlayan bu densiz topluluk bugünlerde hayatlarımıza iyiden iyiye el uzatmaya başladı.ülkede ki tüm sorunları düzelttin de benim sikim kaldı düşünecek heralde.bırak nereye girerse girsin kardeşim,benim günahım bana senin sevabın sana.
son zamanlarda görüyoruz ki ülkenin en büyük sorunu am,göt,meme imiş.

http://gazete.netgazete.c...per.aspx?news=milligazete
suç ve ceza ilişkisi hastayı geri döndüremiyorsa ne anlamı vardır. öncelikle insanların kafasındaki namus algısını özsaygı konusunu güçlendirmek gerekiyor. yoksa mekan kapatarak, yasaklayarak yapılan bir tür yasak savmadan öteye gitmeyen bataklık kurutmaktan uzak üç beş sinegin peşine düşmeyi çözüm sanıyoruz. özgürlüğü tanımlarken bir başkasının alanına girmemekten bahsediyoruz ama bencilliğimizle bütün alanı kendimizin sanıyoruz. isteyen elbette istediğini yapsın, kimse kimsenin başında jandarma kesilmesin ama bunun için insanlara evrensel ahlak ilkelerini hiçbir şeyin gölgesinde kalmadan vermek gerekiyor. daha doğru ifadeyle almalarını sağlamak gerekiyor.
pek yakında (bkz: zikismekyasaklansin com)
öncelikle;
(bkz: zina suç olsun com)
(bkz: zina suç olmalıdır)

ardından;
http://www.zinasucolsun.com/

saadet partisinin gerçekleştirdiği kampanyadır. şer-i yasalardan birisini türkiye cumhuriyeti anayasasına sokmak için yapılan bir harekettir. ülkede sadece müslümanların olmadığını düşünürsek din-inanç özgürlüğü ve laiklik yönünden yanlış bir harekettir.

işin şakası: aslında sadece evliler için geçerli olsa eşini aldatan yaratıklara hapiste don-atlet falan yollardık.
işgüzar faşist soytarıların faaliyetleri.

hayır düşünün ne kadar boş adamlar ki, bir partinin gençlik kolları çıkıp eylem miting yapacağına nelerle uğraşıyorlar.
şuurlu müslümanların inisiyatifinde başlayan güzel öneri.

http://www.zinasucolsun.com/

şu web sitesinden destek verebileceğiniz hadise. sonuna kadar arkasındayım şahsen.
4 kadınla evlenme safsatasını da kapsarsa biz evet deriz.
yavaş ve ince bir şekilde işlenerek türkiye'de kabul görecek geri kafalılık.

zina yapmayanları niye ilgilendirir bu olay o önemli aslında.
ben yapamıyorum başkası da yapmayacak mantığıdır bu. içki yasak olsun, sevişmek suç olsun, oral seks içeriyor diye daha ağır ceza verelim, cuma'ya gitmeyenleri kırbaçlayalım vb. vb. işte size sünnilerin "özgürlük" anlayışları. demek ki neymiş; sadece bize özgürlükmüş. (bkz: rabbena hep bana)
mutanikahıgelsin.org.
bu ülkede zorla zina yaptırılan, "mağdur" insanların kurduğu site.

adamlar haklı, siklerinden tutup zina yaptırıyoruz aga. geçen ben birini yakaladım misal, zorla seviştiriyorum biriyle "abi bokunu yiyim yapma, zina büyük günah" deyu haykırdı. ağlıyordu lan.

şaka olum şaka, hızlı koşmasam beni de sikecekti.
%2'lik saadetçilerin açtığı sitedir. *
Zina serbest (özel hayat) iken kürtaja dokunulmaya kalkan garip bir mantıkta elbette bu tip siteler olacaktır ve dahi olmalıdır.
katılımcıları dikkatle incelediğimizde çoğunluğun istanbullu bayan ve iç anadolulu erkeklerden oluştuğunu göreceğimiz kampanya. o kadar refah içinde ki ülkemiz, böyle şeyleri yapmak çok doğru. Anlamıyorum bu kafadaki insanları, evlatlarımıza, torunlarımıza güzel bir dünya hediye etmek var iken neden böyle saçma sapan şeylerle uğraşıyorsunuz? zaten kuran-ı kerim'de yazıyor, ee dinini bilen insanda zina yapmaz zaten. herkes hesabını ahirette vericek zaten bari dünyada rahat bırakın insanları. bunlarla uğraşmak yerine gidin istanbul' un trafiğini düzeltin ya da ne biliyim kopya skandallarını araştırın ,soruşturun elle tutulur bir şeyler elde edin. Bırakın insanlar istediği gibi yaşasın, özgürlüğü yasalarla kısıtlamaya ne gerek var? senin inancına saygı gösteriliyorsa, sen de insanlara saygı göstermeyi öğren. LÜTFEN.
(bkz: hassiktir diyorum hassiktir)
resmen insanlarn dinle dalga geçmesine sebep olabilecek bir seydir. herkes bi imamla suçu kaldıracaktır ama unutmamalıdırlar ki sadece imam degil islami ve akli ehli yerinde olan kişi bile kıyabilir bu nikahı..
yahu size ne milletin yediği haltlardan anlamıyorum ki. insanlar isterse gidip sevgilisiyle sevişir, isterse sevmediği biriyle sırf zevk için seks yapar. isterse grup yapar size ne. zina dinen yasak olabilir ama herkes dini kurallara göre yaşamak zorunda değil ki. sosyal yaptırım diye bir şey bilmiyor musunuz siz? bu tip insanlardan hoşlanmıyorsan görüşmezsin, hayatına sokmazsın. etrafında kendin gibi insanlar olur. ben en yakın arkadaşımı sevgilisini aldattığı için sildim mesela. bunu kendi değerlerime ters olduğu için yaptım ama yasaklansın zina diye sokaklara çıkmadım. insanları kontrol edemezsiniz. zaten bu size düşmez. herkes kendi hayatını, kendi seçimlerini yaşar. herkes kendi hayatını kurar. isterse bokun içinde boğulur, isterse ahlaklı olur. ahlak, etik gibi kavramların da göreceli olduğunu unutmayın bu arada. kimine göre ahlaksızlık zinayken, kimine göre de başkalarının hayatlarını baskı altına almaya çalışmak ahlaksızlıktır. siz yapmayın ama yapanla da uğraşmayın.

evli çiftler için farklı bir uygulama olabilir. kadının ya da adamın aldatması durumunda zina suç olarak nitelendirilebilir. eşleri korumak için belki bu gerekli olabilir ama bekar insanların istediğini yapıyor olması sizi pek enterese etmemeli yani.
Hukuki olarak bir kaç açıdan bakılması gerek , şimdi böyle bir yasa ; ateisti , hristiyan'ı , budist'i ve diğer gayr-i müslim grupları kapsamaz.Mesela Şeriat'la idare edilen devletlerin hukuk tarihine göz attığımız zaman, şunu görürüz ki bir gayr-i müslim, islam hukukunun yaptırım ve kararlarına bağlı değildir.

islam devletlerinde ekseriyetle gayri müslimler kendi hukuk kurallarına göre yargılanır , onlarla islam hukuku arasında iki bağlantı vardır

1- Cizye , Haraç ( artık tarım kalmadığına göre haraç'tan da bahsetmek gerekmez )
2- Bir gayri müslim'in Müslüman bir ferdle olan husumeti ( Müslüman'la gayri müslim arasındaki meselelerde islam hukuku geçerli olur )

Yani toparlarsak , böyle bir kurala gayri müslim birinin itiraz etmesi fuzuli kaçar , çünkü zina babında onu bağlayıcı bir kaide yoktur

Gelelim Müslümanın vaziyetine , rasyonel ve realist karakterli insan bir şeyi kabul etmeden önce onun üzerinde tefekkür eder.Tefekkür ettiği sistemi , dini veya yaşayışı kabul ediyorsa bu artık onu bağlar.Müslüman da Allah'ın koyduğu kurallardan razı olmuş , yani islam hukukunun yasalarına boyun eğmiş zattır.Mesela ' ben , namazımı kılarım fakat kabul ettiğim sistemin , yaşayışın ( yani islam'ın ) kurallarından kendimi muaf tutarım.' diye bir kaide hem komik duruma düşmesine hem de kişinin çelişkide kalmasına vesile olur.

Toparlarsak :
Yani islami yasalar ve bu yasaların yaptırımı gayri müslimleri bağlamıyor , o halde yukarıda da zikrettiğim gibi onları bağlayıcı bir vaziyet yok burada.

islam'ı kabul edip onun hukuk gücüne boyun eğen bir kişinin ise buna itiraz etmesi tezattır.Çünkü sen kelime-i şehadet'le bir nevi islam yasalarına boyun eğdiğini kabul etmiş , bu yasaların gücüne inanmışsın.O halde insanın razı olduğu bir şeyden itiraz etmesi söz konusu olamaz.Umarım anlatabilmişimdir.
neye zemin hazırlanıyor diye akla getiren durum.
adam öldürmek, hırsızlık yapmak, dolandırıcılık suç değil mi yani???