bugün

zinasucolsun com

yahu size ne milletin yediği haltlardan anlamıyorum ki. insanlar isterse gidip sevgilisiyle sevişir, isterse sevmediği biriyle sırf zevk için seks yapar. isterse grup yapar size ne. zina dinen yasak olabilir ama herkes dini kurallara göre yaşamak zorunda değil ki. sosyal yaptırım diye bir şey bilmiyor musunuz siz? bu tip insanlardan hoşlanmıyorsan görüşmezsin, hayatına sokmazsın. etrafında kendin gibi insanlar olur. ben en yakın arkadaşımı sevgilisini aldattığı için sildim mesela. bunu kendi değerlerime ters olduğu için yaptım ama yasaklansın zina diye sokaklara çıkmadım. insanları kontrol edemezsiniz. zaten bu size düşmez. herkes kendi hayatını, kendi seçimlerini yaşar. herkes kendi hayatını kurar. isterse bokun içinde boğulur, isterse ahlaklı olur. ahlak, etik gibi kavramların da göreceli olduğunu unutmayın bu arada. kimine göre ahlaksızlık zinayken, kimine göre de başkalarının hayatlarını baskı altına almaya çalışmak ahlaksızlıktır. siz yapmayın ama yapanla da uğraşmayın.

evli çiftler için farklı bir uygulama olabilir. kadının ya da adamın aldatması durumunda zina suç olarak nitelendirilebilir. eşleri korumak için belki bu gerekli olabilir ama bekar insanların istediğini yapıyor olması sizi pek enterese etmemeli yani.