bugün

7.nesil yeni yazar. hoşgelmiş sefalar getirmiştir.

güzel yazar umarım.
üzümlü kek yapmak isterken zeytinli açma yapan ve bu nicki alan yazar.
türk mutfağının lezzeti değil zannımca.
zeytinli kek ne lan?
nazik bir yazar gorunumu var uzerinde.
beni uzun bir yazı yazma derdinden kurtarmış yazar. hissettiklerimin daha da fazlasını yansıtmış.
(bkz: #7987608)
doğum günü kutlu olsaıca. 22 yaşına girmiş, tebrik ediyorum kendisini.
anne kekidir. tadından yenmez. özlenendir. görünce duygulandırandır.
bir de hoşgelmiş, bakalım dolu mu gelmiş? boş mu gelmiş?
hafıza kuvvetlendirme terapisine alacağım yazar. vereceğim tüm püf noktaları, devredeceğim kendisine tahtımı * .

ilk dersimiz " ezber ";
aşağıdaki cümleyi ezberliyoruz * .

unutma unutulanlar unutanları asla ve kata unutmamaya gayret ederken aldı da bir yağmur eşliğinde cümlesini kurmanın dayanılmaz hafifliğini yaşayaraktan unutmuyorum ve bu cümlenin sonunu getirebilme umudu ile yaşıyorum, unutmayarak ve unutmamaya çalışarak * . ohh be * .
güzel laf çarpıyor, selam ederim kendisine.
budur:
http://lezzetler.com/zeytinli-kek-vt2751.html
kendisi az önce seri eksicim olduğunu itiraf etti. kıskanmıyomuş, nefret de etmiyomuş.. sadece gıcık oluyomuş.. entrylerimi okumadan direk basıyomuş eksiyi. hiç acımadan.

"saat başı nöbet tutuyorum seni eksilemek için" dedi. "takipteyim. ama ibne değilim. oyarım gözünü." dedi.

"sen beni eksilediğin takdirde bile olsan olsan seri eksi oy veren melek'im olursun bitanem" diye karşılık verdim;

"hadi ordan len yavşak." dedi. şimdi bi arkadaşına da haber salmış. beraber eksiliyorlar.

insaf et güzelim biraz. buluğğvelve'yi geçicem eksi alemlerinde. karmam düşünce böyle şekerim düşmüş gibi oluyo.. başım dönüyo... bilmiyo musun?

insaf.. merhamet.
(bkz: zeytinli ekmek)*
(bkz: tanırım iyi çocuktur)
(#8306367) lafı çok pis koymuştur. entry konusu yazar bu entryden sonra ortalardan kaybolmuştur.
şu sözlük hakkında bana bazı şeyler öğreterek, kendimi telefon özelliklerini çözmeye çalışan dede gibi hissettiren yazarcık.

hadi bakalım go johnny go iyi yazmış...
gelecek vaad eden yazardır. hoşgelmiş. (bkz: yiyilesi kek)
(bkz: #8868851)
özellikle son cümlesiyle yaran harika bir tespite imza atmıştır, kutluyoruz!
(bkz: #10179730)

lezbiyen olduğunu, ellerindeki "malzeme" eksikliği nedeniyle sevişmeden öteye geçemediklerini belirten yazar. yanlış yoldasınız, cinsel tercihinizi değiştirirseniz "malzeme" açısından sıkıntı çekmeyeceğinize garanti verebilirim. *

görsel
(#10490920) çok güldüm.

"bi sapım olaydı da alaydım elime dolanaydım, bundan iyiydi valla."
bir tespitine hayran kaldığım yazardır. güzel bir tesadüfle keşfettim kendisini ya da ne bileyim, kan çekmiştir belki. *
artiz yazar. tamam kendisini seviyoruz, zevkle okuyoruz, öpüyoruz ama tehdit mehdit, ne ayak ?
(bkz: stwh)
kusursuz ki kendi taşıtı karın deşenden ayrı değildir, kız arım, sev derim, uyandırırım bir kere saaane demez. ben bilmem beyim bilir hayatına koyup koymadığını. söylenmez zaten, fakat ben diyeyim kardeşimden reşittir.
(bkz: not gonna get us)
şu pilavını bir türlü yeme şerefine nail, naim, hikmet, mustafa olamadığımız yazar. ay bir de bir çirkef, bir kıro..