bugün

bir zamanlar sezen aksuya vokalistlik yapmış bir zamanlar bir albüm çıkartmış ama pek tutulmamış, 2005 senesi sonuna doğru yeni albümü ile yeni bir çıkış yapmış şarkıcı. ****

(bkz: ille de sen)
(bkz: zehir gibi) **
türkiye nin en iyi kadın vokallerinden biri olmasına rağmen medya kulislerine oynamadığı için hakettiği yeri bulmakta gecikmiş güzel bayan
eğer boş olduğunu biliyorsam ya da öğrenirsem,chosen'ın annesine nal toplatacağım* aşık olduğum,süpper ötesi incelikte gözüken,şirin mi şirin,güzel mi güzel,aynı zamanda her zaman çizgisini de koruyabilen sesi de pek bir güzel yorumcu..
zeynep dizdar,şirinlik abidesi, ses kalitesi çok hoş, aşık olunası şarkıcı.
(bkz: zeynep dindar)
ille de sen şarkısına bir ara fena takılmıştım. Repeate alıp habire onu dinliyordum. Başarılı bir şarkıcı lakin berbat giyiniyor. Yanlış giyim ve kötü makyaj malesef onu basitleştiriyor.
kliplerini otellerde veya gece klüplerinde çeken, ses rengi güzel, ölçüleri muntazam ama boyu pek bir kısa olan şarkıcı.
(bkz: vazgeç gönül)
ümit sayın ile büyük aşk yaşamıştır bir dönem.
ünlü olacağım, çok satacağım diye yağlı göbeğini izlemek durumunda kaldığımız şahıs.
kendisiyle bugün yaptığım telefon görüşmesi sayesinde öğrendiğim kadarıyla yeni albümünü tamamlamış, şahane şarkılar varmış. birkaç prosedür bekleniyormuş. yeni yılın 3. haftası ya da o civarda çıkacakmış albüm.
sana güvenmiyorum adlı yeni albümü çıkmış olan şarkıcı. bende sana güvenmiyorum ayrıca niye saçlarını sarıya boyadın ! evet bir çakma sarışınımız daha oldu hayırlı olsun .
şu an katıldığı disko kralı'nda travesitlere dönen yüzüyle bir garip duran kadın. sertab'la esra bile şaşırdı.
geçen hafta disko kralına kaşlarını sıfırlayarak katılmış ve travestilere benzemiş pop şarkıcısı. son albüm kapağındaki hali daha güzeldi.
şu anda zeki kayahan çoşkun dan fena halde ayar alan şarkıcı.
an itibariyle lady gaga'ya benziyor. 2 dk sonrasını bilemiycem.
dün gece disko kralında giydiği elbise ile biraz daha hayran kaldığım sanatçı.
disko kralında hem internette meşhur olan kızın hem de diğer konukların berisinde kaldı. hele yayına bağlanan kadın okan'ın sorusu karşısında ''hayır gökhan tepe'nin hayranı değilim ama sesini beğeniyorum'' diyince ''aa öyle denir mi'' diye tepki göstermesi de bu yalan dünyanın oyuncağı olduğunu gösteriyor. kadın dobra dobra hayranı değilim dedi yani yalan mı söylesin.
üzerindeki gereksiz seksiliği veya seksilik çabasını anlamadığım insan. şöyle bi 20-30 kilo verip, bi 10 yaş gençleşse olacak da olmuyor yani. zorlama lan.
vakti zamanında 'türkiyenin bayan tarkanı benim' gibisinden bir laflar etmiş şahıs .
eski hali kesinlikle daha guzeldi dedigim sarkici. o sari hali igrenc olmus. kiyafeti, makyaji hatta klibi bile cok kotu.
burun yapısı biraz karga olan hatunlardan hoşlanan benim gibi bir bireyin, hayallerini süsleyen hatun. gerçi askere falan gittik estetik neyin yaptırmış ama her türlü.
onno tunç - sezen aksu ikilisinin bir çocuk sevdim adlı harika şarkısını çok fena etmiş kişi.

(bkz: sözlük bana aylin aslım ı getir allahsız)
görsel
görsel
sesi güzel olan ses sanatçısı.