bugün

(bkz: açmayın dedeler)
Duvar parçası ve bademle düetinden sonra hayalet sevgilim irem gibi sırra kadem basmış, sesi çok güzel olan ve bir o kadarda yetenekli olan sanatçıdır.
siz buna casalini demişsiniz ama bu bildiğin sertab erener.
sanırım "yemekteyiz hasan"la evlenmiş.

valla o lan.
zannımca en güzel en anlamlı şarkısı şudur; http://www.youtube.com/watch?v=nIWBUbt3QBI
http://kelebekgaleri.hurr...8989&p=1&rid=2368]
adam çok karizmatik kalmış yanında zannımca.
Hepimiz yıllarca sertap sanmadik mi?
duvar şarkısını hala dinlerim. Eskimeyen müzikler arasındadır. Ortaokul zamanlarımda çıkmıştı bu parça ve gerçekten yer etti bende.

--spoiler--

Derin bi' nefes alır gibi batıyoruz, yükümüz ağır
Yeni bi' söz söylemek için ölmek mi gerekir?
Hadi bi' cesaret sen de taşın altına koy elini
inadına inadına sevişmeli bağır çağır

--spoiler--
kimsenin ozel hayati kimseyi ilgilendirmez denilerek mutluluk dilenmesi gereken insan.

ama ben oyle yapmiiicim sozluk.. madem ben burda sozluk yazariyim.. madem adim ismim gizli, boyle klavyemin basinda ona buna sallayabiliyorum.. o zaman pek tabi ki istedigim gibi dedikodu da yaparim haci.. aha da yapiyorum..

yahu zeynep.. ilac mi attilar kolana? hipnotize mi ettiler seni? asigim diyip duruyorsun habire.. silah zoru falan mi var? bak zorla soyletiyorlarsa ekrandan bir isaret cak.. ben anlamasam da anlayan birileri cikar.. ben umursamasam da umursayan birileri cikar gelir kurtarirlar belki.. ya tamam sen de cok genc ve guzel degilsin ama yani kendi capinda bir giderin var sayilir.. bu kadar caresiz oldugunu soylesen ben sana ne kismetler bulurdum.. illa biyik seviyorum diyorsan daha biyiklisini da bulurdum.. ama yani bu nedir ya?.. lutfen ama artik.. kendine gel.. sakaysa saka de.. uzatma artik daha fazla.. hadi yeter artik.. tadi kaciyor bak ona gore.
sezen aksu nun eski vokalisti olan popçu. duvar şarkısı harikadır tadından yenmez ama malesef diğer şarkıları için aynı şeyi söyleyemicem. şekil-a için;

(bkz: ziyaretcim olma refakatçim ol)
tipitip ile evlenmiş, günün şakacısı ilan ettiğim kişilik. hiç mi aynada yanyana durup bakmadılar birbirlerine merak etmekteyim.
(bkz: zeynep casalini/#130779)
(bkz: zeynep casalini/#320707)
(bkz: zeynep casalini/#1102276)
(bkz: zeynep casalini/#2457786)

yukarıdaki bilgilerden kimin kızı, kimin torunu olduğu bi türlü anlaşılamayan şarkıcı.
bir karışıklık var ama anlamadım.
bir skeç için çekilen fotoğrafları basına düğün fotoğrafları olarak yansımıştır. * *
"begonvil restoranın sahibi, kendinden altı yaş büyük tahsin berk"

böyle okuyunca çok karizmatik ve zengin bir işletmeci olduğunu varsayıyoruz ve fotoğrafa tıklıyoruz.
bir güzel şok oluyoruz.
aşık olduğu insanla evlenerek bütün eleştirileri üzerinde çekmiştir. eminim bu eleştirilerin yapılacağını biliyordu. zaten aşk bir reddediştir demiş şair. mutluluklar.

(bkz: genç şekilciler rahatsız)