bugün

entry'ler (3614)

bir erkek kızsız kaç sene dayanabilir

18 sene falan yaşar.. ondan sonrasına yaşam denmez zaten.. bence 18 yaşında hala yanında kız olmayan erkekler uyutulmalı.. bi kalabalık etmesinler.. zaten durumlar kötü.

ikinci öğretime sabah ders koymak

hocaların ek ders ücretini maksimize etmek için başvurduğu yoldur. ne isyan edip duruyorsunuz?.. daş mı yesin koca prifesörler?

başını yastığa koyar koymaz uyuyan sığır

eti sert olur.. kaslı olur.. ama az yağlı ve kokusuzdur.. evet.

profil fotoğrafına kendi fotoğrafını koyan yazar

hatalıdır.. 2 tane bikinili seksi kız fotoğrafı koyup bolca hit peşinde koşmalıdır. ben öyle yaptım.

(bkz: internet gazeteciliği)

rüzgar çetin

Çivisi çıkartılan, sağdan soldan emir almaya başlayan hukukumuzun ve kendi memurunun ailesini; eşlerinin/babalarının katilinin parasına muhtaç eden sistemin suçudur bu adamın serbest kalması. benim gözümde en az suçlu kendisidir.. zira doğasının, karakterinin gerektirdiğini yapmıştır.. bu girişimlerinin bu kadar çabuk başarıya ulaşması esas acı olan.

penisi usb porta takınca olası windows tepkileri

(bkz: sebebi neydi ki)

açık oylayan erkek sevişmek istiyordur

kapalı oylayan da sevişmek istiyor zaten diyerek çürütmediğim önerme.

aslında oylamayan da sevişmek istiyor.. sevişmek istemeyen erkek mi varmış ki lan?.. kafam karıştı mınaki.

okul başvurusu reddedilen modern türk

iyi bir okulda okuyup, akşamları arkadaşlarıyla dışarılarda takılabiliyor ve erkek arkadaşıyla tatile gidebiliyor diye dünyanın her yerindeki üniversiteler tarafından kabul edilmesi gerektiğini düşünen bir hanım kız. transkripti altın kaplama sanırsın. köpeği besliyosan kendine besliyosun.. erkek arkadaşınla tatile gidiyorsan kendine gidiyorsun.. akşam "en iyi arkadaşlarınla" gezme tozmalarını kendine yapıyorsun.. senin muhteşem bir hayatın var ve bu avustralya'lılar senin bu muhteşem hayatını yakından takip etmedikleri gibi takdir de etmedikleri için suçlular öyle mi?.. adamlar türkiye'den öğrenci istemiyorlar.. "ama ben farklıyım" diyerek çemkirmek saçma olmuş.. o zaman ben daha farklıyım.. bildiğin marjinalim hatta lan.. gerekirse en ıslak gecelerimin fotoğraflarını da yollarım bu adamlara.. yeter ki beni kabul etsinler.. bu nasıl mantık?

kas seven kızlar eklesin

Kaş seven kizlari davet etseymis sansi daha yuksek olurmus.. saydim en az iki tane kaşı var hic degilse.

seni seviyorum a verilecek uyuz cevaplar

Beni sevme ya.. ben soyle buyuk seyler yasadim.. boyle sorunluyum.. artik boyle boyle seylere gucum yok.. bundan sonra mantigimla karar verecem falan filan cevaplarin alayidir.. lan her boku bi sen yasadin sanki.. bi tek senin mantigin isliyor zaten.. begemediysen begenmedim de.. sevmiyosan sevmiyorum de bitsin gitsin.. ne sekil yapiyosun ki?

ttnet

Fiber altyapiyi kurduklari yerin "siteme tanımlanması" icin 1,5 ay bekleten.. ayni adrese nakil islemi yapacaklari abonelikleri 3 haftada beceremeyen.. yok yanlis nakil yapilmis, yok modeminiz geldikten sonra nakil icin bir daha basvurmaniz lazim vs. diye sacmalamaktan utanmayan il müdürlükleri bulunan çapsız bir firmadır.. daha kendi altyapilarini duzeltemeden fiber internet hizmeti vermeye kalkisiyorlar bir de.. lan sen daha nakil basvurusu almayi beceremiyorsun.. fiber internet saglamak senin neyine?

bir markayı babasının malı gibi savunan insan

gerçekten babasının malı ise o marka, gayet haklı insandır.

burayı okuyorsa kendisinden bir kez daha özür dilerim zira ferrari veya porsche gibi bir arabası vardı.. o kadar fakirim ki ikisi arasındaki farkı bile bilmiyorum amk.

bir arkadaşımın arkadaşının akrabası ile lüks bir mekanda aynı masada oturmuştum zamanında sözlük..

farkettiğin gibi ebesinin örekesinden ancak bağlantı kurabildiğim insanlar sayesinde lüks mekanlara girebiliyorum.. neyse burayı geçelim.. hisleniyorum..

beni mekana götürdüler ama ben kimin kim olduğunu hiç biliyorum.. zaten ortam gürültülü.. e bende malım.. dolayısıyla masada ne konuşuluyor hiç anlamıyorum.. tek derdim masaya gelen şişeden toplam kaç bardak çıkacağını ve bunun oturanlar arasındaki dağılımının eşit olup olmayacağı idi.. dedim ya fakirim amk..

neyse baktım bir ara masada sucukların yapılış şekli.. tuz miktarı.. lezzeti falan tartışılıyor.. aha dedim.. mevzu sucuğa gelmiş.. tam benim alanım.. zira daha 2 hafta önce dana-hindi karışık sucuk almışım lan eve.. bim'den evet..

atladım hemen "x markası (marka ismi vermiyorum reklama girmesin diye çünkü tüm medya benim entrylerim peşinde.. adım adım takip ediyor.. önemli insanım lan ben.. sırıtmayınız lütfen) çok zor soyuluyo yeaa.. geçen bi arkadaşın evinde vardı alayım soyayım dedim.. soyarken kör oldum amk ahuhuhahaha" dedim.. amacım hem mevzuya hakimiyetimi göstermek hem de sempatik olmak idi.. masadaki en kirli sakallı ve en beyaz gömlekli arkadaş da cevaben "o bizim ürün.. hakiki sucuk öyle olur.. soyamadıysan ağzına da alamamışsındır sen şimdi" dedi bana.. masada kahahalar tabi.. belden aşağı göndermeyi anladım tabi ama.. hem iyi aile çocuğu olduğum, hem de baya bi mal olduğum için cevap veremedim.. onun yerine özür diledim.

Özürüme cevap alamadım zira o sırada yanındaki sarışın hatun ile karşılıklı sırıtışıyorlardı.. dikkati bende değildi abinin.. her neyse.. gece boyu 3-4 kez daha çeşitli bahaneler ile yine özür diledim.. ama yine cevap alamadım.. ne anlatıyordum lan ben? hah.. işte ondan sonra ben bi dellendim tabi.. inceden alkol de var damarda.. ee anadolu çocuğuyuz da bir yerde.. massada yok sayılmak dokundu tabi.. şişeyi aldım elime.. şöyle bir çevirdim.. "abi doldurayım mı bi tane daha?" dedim kirli sakallı, beyaz gömlekliye.. "yok canım var zaten" dedi.. bir kez daha özür diledim ben..

gece boyunca da gelen içki şişesinin etrafındaki kırmızı ışıkların ne kadar da şık göründüğünü düşündüm durdum... çıkarken de kalabalığı anca yarıp son bir gayretle. gri arabasının arkasından bir daha bağırdım özür dilerim diye.. ama biraz uzaklaşmıştı.. arabası hızlı tabi ne yapsın? o da haklı.. ama arabasının arkasındaki ambleminin orda ata benzeyen bir şey görüm gibi sanki.. bence ferrari idi.. atlı olan ferrariydi di mi lan?.. neyse bu da böyle bir anımdır.

demet akalın dinlemeyen erkek ılıktır

(bkz: tabi lan manyak mısın)*

35 kiloluk kıza çıkma teklif eden 108 kiloluk adam

kızı da yiyip 143 kilo olmayı hedeflemektedir aslında.. kesin askerden kaçacak ipine.

köpek dişleri uzun olan er kişiler

ıstırırlar.. yalarlar bir de.

15 olan iq mu nasıl 40 yapabilirim

entry giris tarihi 25.06.2015

25'e 6 ekledik ne yapti? 31

31'e 2015'teki rakamlarin toplamini eklersek..

31+2+0+1+5 ne yapar? 39 yapar..

evet 40 yapmadi.. baslik bir gun sonra acilsa 40 yapacakti halbuysem.. iste bunlar hep 15 iq.

zeki olmanın getirdiği zorluklar

yoktur.

31 yıllık zekiyim hala bir zorluğuna rastlamadım.. lan yoksa?

kızlar sıçmaz ki

güneş doğudan doğar gibi bir tespit.. bize yeni bilgiler verecek yazın arkadaşım şuraya.. kendimizi geliştirmeye giriyoruz şuraya.. neymiş kızlar sıçmazmış.. yok ya.. aman ne şaşırdım.

erkeklerin kızlara sormak istediği sorular

okuyabildiğim kadarıyla hiç bir kız cevap vermediği için amacına tam olarak ulaşamayan sorulardır.. resmen başlığın testesteronu yükselmiş.. kıllanmış lan başlık.. her neyse soruma geçiyorum..

- yoğun aşk aramanızla yoğun mantık aramanız arasındaki geçişiniz çok çabuk ve hızlı oluyor.

soru olmadı lan bu.. nasıl oluyorda oluyor?.. evet bu soru oldu.. cevabınızı beklerim feysten eklerim.. saygılar.

eniştecimle akşam akşam delirmeler

Ulan galon galon içtiğim akşamlar oldu hiçbirinde de "şu eniştemin depesine bi dırmanıp ineyim" dediğimi hatırlamıyorum.. belki aynı cinsiyetteniz ondan.. azıcık karbonmonoksit koklasam belki enişteye alıcı gözle bakarım ben de.. zira fotoğraflarda soba deliğinin etrafı kapatılmamış görünüyor.

Tanım: delirmesinin eniştesi veya akşamlarla bir ilgisi olmadığı görülen hatun kişi beyanatı.