bugün

(bkz: kime göre neye göre)*
her erkeğin kanka olmak için yanıp tutuştuğu erkektir.
hayata 10-0 önde başlar.
parası çoktur.
parası çok olan erkektir.
sadece cüzdanını alıp şehirler arası seyahat yapamıyorsa o kadar da zengin bir erkek değildir.
paranın lafını yapıyorsa, kendi yiyip oturuyorsa fakir bir erkekten hiç bir farkı yoktur. önemli olan gönül zenginliğidir.
Pisliktir.

Bugün aldatmasa yarın aldatır. Elinde değil kadınlar yapışır bi kere.

Bu yüzden orta gelirli erkek candır.
Orospu çocuğu olabilitesi yüksek kişi.
kadınlara göre kesinlikle tercih nedeni olmayacak erkektir. tabiki bir tanesi ile karşılaşmadıkları sürece.

rumuz fakir ama gururlu. *
Kadınlar için bir nevi sponsor olarak görülen şahsiyet. Ya da özetle bir nevi cüzdandır.
arkasindan kosan orta gelirli kadinlari yadirgamama sebep verendir.

çok mu guzel size ustten bakacak, kendini sizden ustun gorecek ve aldatma potansiyel çok yuksek olacak bir adamla beraber olmak?

sahsen itici buluyorum, istedigi her seye sahip olan insancik modeli.
Kürttür. Kürtlerin gönlü zengindir.
ne dediler?

"itici"
"egosu yüksek"
"şahsen kendime uygununu tercih ederim"
"aldatabilir"
"sevmediğim. hele klasik spor araba kullananları en sevmediğim olanı."

peki ben ne diyorum?

(bkz: he la he)
kendisin düşünürken irtifa kazanan bir aklın var olduğunu bilen erkektir.
Hatun kişinin hayalindeki erkektir. Kimse kasmasın dalavereye gerek yok. Eğer istisnai bi durum yoksa parası olsun çirkin olsun olgusu hakimdir hatunun aklında.
Zengin erkek diyince aklıma iki örnek geliyor.

Çocukken kuzenim ile bir gün bir arabaya bindik. Kapımızı açan abinin özel şoför olduğunu bile anlamayacak kadar küçüktüm. işte hala çok ünlü bir markanın sahibi olan bu aile ile büyüdüm, çok uzun yıllar onların oğlu ile çok yakın arkadaş oldum, ailenin babası çok uzun yıllar gıdıklayarak bayılmamı sağladı. Gördüğüm en zengin insanlar öylesine iyi insanlardı ki benim içinde zenginler böyle insanlardı.

Derken onunla tanıştım. Çok zengin bir ailenin oğlu olan bu hıyar heriften de hoşlandım. Her görüşmemiz babasının parasına, mal varlığına, gelecekteki işleri ile ilgili planlarına geliyordu. ilk başlarda ilgimi çeken bu konular ilk haftada kusma hissi yaratmaya başladı. Sonra bir daha zengin bir erkekle beraber olmamam için ilk dersim olan o gün geldi. Görüşmek için bir saat önce anlaştığımız mekana gittim, garsona sipariş için erkek arkadaşımı bekleyeceğimi söyledim ve derken o geldi. O hıyar. Sırf saygıdan o gelmeden bir şeyler içmeyen ben param olmadığı için içmemişim gibi dalga geçilerek suçlanınca bir şeyler içip hesabımı ödedikten sonra zengin erkek arkadaş ile olan beraberliğimi de bitirdim. Bir daha da eheheh ben zenginim muh muh öpejem seni tavırlı insanlara da orta parmak göstererek tepki verdim. Sevmem bu yüzden zengin erkeği. Ezdi beni piç kurusu parasıyla. Bir gün çok zengin olup onun karşısına çıkıp bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı hatırladın mı? kıçına babanın gemilerini sokmaya geldim diyeceğim. Hayattaki tek amacım bu o günden beri ve inanılmaz bir şekilde hala fakirim. Çok garip.
aylık 6 milyar maaşla olunuyor mu erkeğidir. biri aydınlatsın.
Diğer erkeklere göre ilişkilere önde başlayan erkekdir.
piçtir.
Hayalim olan bir erkek çeşidi.
Edit: fakır erkekler lutfen eksılemeyın.
Genelde hovarda olurlar, istediklerini elde edeceklerini düşünürler. Bunlardan mülayim olanı yok mu?
iyi beden diline sahip erkektir.
dünyanın en aptal en gereksiz insan türüdür.. düşman başa bela.. allah uzak etsin.. amin.
Gönlü zengin olsun cebi değil denilesi başlık.

Gönlümün her zaman bu şekilde kalması dileğiyle.