bugün

tıpkı annesi gibi dünyanın en itici insanlarından biri. babası kaya öyle değildir bak. kaya ile saatlerce sohbet etsen sıkılmazsın ama kızı da aynı hülya'ya çekmiş %100 iticilik. hele o reklamdaki "ankara mı ne alaka annağ" ve "orada deniz yok annağ" demesiyle kusuyorum. ama ne kadar eleştirirsek eleştirelim ortada olan tek gerçek ana kızın parayı cebe cukka ettikleridir. 1 milyon tl (eski parayla 1 trilyon) aldıkları söyleniyor doğru mu bilemem ama bu parayı aldılarsa zehra'nın hayatı garanti zaten. annağ da der baabbağ da der.
Bence Kaya Çilingiroğlu gibi bir çirkin bir adam Hülya Avşar gibi güzel bir kadından oluşan ne çirkin ne güzel bir kız.
Otu çek köküne bak.
kafam kadar ağıza sahip olan dişi şahıs.
itici tiki. görünce cinlerim tepeme çıkıyor efendim, durduramıyoruz. bi de bunun alternatif versiyonu olarak eda taşpınar var. ha o daha düzgün konuşuyor orası ayrı. bu tipleri sürün uzak diyarlara yurdum maganizininden uzak dursunlar.
orda deniz yok annnnaaaağğğ diyen insan parcasıdır.
yav ben zehra ya kızamıyorum.

o reklam filminin yönetmeni yok mu? yapımcısı yok mu?

hiç mi bakılmaz eğer kasıtlı düzeltilmemişse daha beter yazıklar olsun

insanın kulağını tırmalayan o annaaa kelimesi gelecek diye asıl konuya yani marina ankaraya konsantre olamıyorsun ki.

hele hülya avşar yılların deneyimi bu işlerin kompetanı artık magazinin sosyal kültürün bayrak sallayanı, hiç mi uyarmaz.

burda kızımı gömüyorsunuz demez sesini çıkarmaz.

son olarak sinpaş;

marina ankara gibi bir proje yapıyorsun, ankara gibi istanbul kadar cozmopolit olmayan bir yapıda hemde oran gibi kesimi belli bir semtde proje pazarlıyorsun.

üstüne annaaaaaa,

emin olun bütün ankaralı cerrah, hakim, avukat, bürokrat kesimi kızlarını o tropik adaya zaahranın yanına göndermek için çırpınıyor.
konuşma tarzı ve hareketleri çok itici.
Bildiğin paralı kezban.
(bkz: anneaaağğğğ)
neymiş deniz yokmuş.
buraya yazanlar da bunun gibi velet. bi sn. hassktr!
Otu çek dibine bak diyorum.
annaa diyen hülya avşar-kaya çilingiroğlu kızı.
Kötü zihniyet uzaklaşsın burdan hemen sadece arkadaşca birbirlerini tartıyolar.

http://www.uludagsozluk.c...7ilingiro%C4%9Flu-413458/
Nalakaaa anna orda deniz yok annaa repliğiyle akıllara kazınmıştır.
anasından bile çirkin.
görsel
Ankara da deniz mi var annaaa. Ağzının üstüne vur bitane.
bir Harper Seven Beckham değildir.
Klasik bir oğlak kezbanı.
şaka maka medya sayesinde gözümüzün önünde büyüdü.
ilerde yasemin kozanoglu gibi falan takılacak. arada babası eleştirecek, annesi kendi hayatı diyecek falan.. cemiyet hayatından olacak. tey tey hep aynı döngüler, aynı uyuşturucular.
anası 400 milyarlık Range Rover Evoque cip almış doğum günü hediyesi olarak. ama bu hediye babasından veto yemiş taki ehliyetini alana dek.

http://www.hurriyet.com.t...u-hediyesine-veto_unluler
Onu bilmem de Kaya Cilingiroglu topragi bol golf sahasina donmus.
Tıpkı anasına benzeyen kız.
kendini beğenmiş,zippo..
çenemizi yorduran habere konu olan kız.