bugün

Cehennem bekçisi. cennetteki mutluluktan, ferahtan, bolluktan sıkılan günahsızların macera arayıp cehenneme girmeye çalışmalarını engellemekle görevlidir. işle günahını öyle gel dimi ama.
cehennemde asgari ücretle çalışan, kendi halinde yaşamını sürdürüp giden garip bir varlık
üçüncü nesil yazar. * *
bana kızmakla birlikte çok doğru bir tespit yapmış yeni yazar. hoşgelmiş.
kendisinden daha çirkin olduğum için beni kıskanan yazar. *
(bkz: cehennemde görüşürüz)
(bkz: ilk entry sini nickine giren yazar)
süper destek veren ve insanı hakları konusunda savaşmak için * gaza getiren yazar.
nickine bakip da urkulmemesi gereken aslinda ozunde gayet iyi niyetli, bol duyarli yazar. karsilikli sacmalasak da kimsenin bundan haberi olmadigi icin korkmamasini tembih ettigim kisi. *
ismi farklı sohbeti zevkli olan yazar.
hey! 1. senen kutlu olsun yazarı.
bi gün bi gideceğiz ki; damsız almayacak bizi içeri. bedduası tutacak çare bilmezlerin; eşiklerde kala...
"bu entry çaylak olma sebebinizdir." silinme sebebini almış yazar.
(bkz: sözlükteki denizlili yazarlar)
kazanıma attığım ilk melek olup bi daha çıkamayacak olan yazar.zebaniysen zebaniliğini bil zebani müsvettesi dedirten ulvi kişilik.
azrailin bile yanında melek kaldığı, korkulası yaratık.
cehennem fedaisi.
cehennemde görevli infaz koruma memuru *, 657'ye tabidir.
öldükten sonra cehennemde olmayı istediğim melek. dört dörtlük bir müslüman olduğumdan değil be. insanları sevmediğimden. olur da cennete gidersem. bir yanlışlık sonucu. yetkili mercilerden rica edeceğim.

"hurileriniz, nurileriniz, şaralarınız beni bağlamıyor efendim. benim insanlarla görülecek bir hesabım var. zebani olabilir miyim?"

bu isteğim kabul edilirse, cehenneme gitmezden önce cennettekilere temiz bir dayak çekeceğim ama.
Eskisinden biraz farklı ama yine aynı şekilde hayatına devam eden yazar.
(bkz: doğum günü/@zebani) (kendimi solda görmek için değil sadece tüm sinirimi ve moral bozukluğumu sözlüğe döktüğüm * için yazıyorum nick'im altına. )
eğer bu şeytanın yardımcısı ise ne diye bizi cehennemde yakmaya çalışırlar anlamam. sen şeytanın yardımcısısın kardeşim. biz sizlere uydukta bi bok yedik, ödüllendirmeniz gerekir.

ayrıyetten aynı şeyleri şeytana da söylüyorum. sana uydum yaptım onca şeyi, yaptıklarını hiç tasvip etmiyorum.
#1983862 numaralı entryisiyle "içimizden geçenleri" kelimelere dökmüş olan , muhtemelen kelimelere sığmayacak bir sevda öyküsünü yaşamakta olan yazardır.
bugün git yarın gel demesi istenen ama demediği rivayet edilen cehennem memuru.
zebun edici anlamına gelen ve güneş yapısına has canlı varlıklardır. zebani adı oraya gidecek insanlara göre verilmiştir. kısaca her türlü bafileyecekler.
"gardiyan" kişisinin cehennemde ki versiyonu. sanırım rüşvet kabul etmezler fakat böyle birşey kulağıma gelirse ilk yağacağım iş "al şu elliliği bir karton camel natural gönder bana, kibrit gerekmez ayrıca üstü kalsın, iyi geçinelim" demek olur.
güncel Önemli Başlıklar