bugün

Dünyaya gelmeme davetiye çıkan o geceye. Milyonlarca spermi geçmişim bok var gibi.
1994 öys sınavı öncesine.
babamın testislerine gitmek orada spermatozoa olarak amino asit, sitrat, enzimler, flavin, fruktoz, proteinler ve C vitamini olarak bulunmak isterdim.
erotizmin had safhada yaşandığı antik yunan dönemine.
sevişirken, boşalmadan 1 saniye öncesine.
1996 yılına.
2018 yılının askerden döndüğüm evresine dönmek.
Çocukluğuma.
Euro 2008.
Öğrencilik yıllarıma.
60 ların Amerikası.
19 yaşıma geri dönmeyi ve 23 e kadar ne yaşadıysam aynen yaşamayı isterdim.
2008 Bournemout zamanlarıma hey gidi heyy.
Lise tercihlerine. Hayatımın ilk kırılma noktasıdır.
zamanı geri almak istemeyeceğim bir zamana, yok öyle bir zaman.
2016 ekim.

not: istanbula uzaktan bakan fatih gibiyim o zamanlar. 3 kere de daha deliyim. ne tatlı bir heyecandı o..
14 yaşıma duzeltmem gereken birkaç şey olduğu geldiği aklıma.
18 yaşına geri dönüp 26 ya kadar yaşamak sonra tekrar 18 yaşına dönmek isterdim.
Bu sefer farklı davranabileceksem sanırım 4-5 yaşlarında olduğum zamana. Yok baştan bi daha yaşayacaksam aynısını 2016 yılının herhangi bir gününe.
Bulunduğum şehrin 90'lı yıllardaki haline gitmek isterdim. Şimdiki haline ne kadar benziyor caddeleri sokakları tanıyabilecek miyim diye tecrübe etmek isterdim.
Mevlana görürsen selam söyle Şems-i Tebrizi ile olan muhabbetini sor kendisine.
Zaman makinası, istenen zamana götürür ama istenen yere götürmez. Gidilecek mekan sistem tarafında random belirlenir.

Misal 1453 senesi seçtiğinizde Konstantinopolis, aydos kalesi surlarına düşmeniz düşük bir ihtimal. Kudüs’e Azize Meryem Hastanesi ne dahi gidebilirsiniz.
2005 lise 1.

Heyhat... ömrümden 10 sene verebilirdim.
Mekke'ye..
Ağaca çıkıyodum, kol duvarında oturan diğer çocuklar dalga geçrdi. Ne bileyim eğleniyorum o sıra. O zamana dönebiliriz.