bugün

istanbul izmir arası yolculuğun maliyetine değinmeden usta bir şekilde hükümeti yalamayı başardığı tweettir.

--spoiler--
Valla efsane iş. Eski Ak Parti günlerinden kalma başarıları hatırlattı.

izmir-istanbul arasının 3.5 saate inmesi kafayı çok değiştirecektir. Ülkeye çağ atlatacaktır. Osmangazi köprüsüne laf edenlerin kafası bundan sonra hafif hafif yerine gelecektir.
--spoiler--

https://twitter.com/ismai...tatus/1157919155745632256

anadolu ajansının tweetini de alıntılayarak retweet yapmış;
görsel

peki istanbul'dan izmir'e gidecek bir aile kaç para ödeyecek o otobanda ismail?
ulan zall bile doğruyu gördü bazı kişiler hala görmedi denilesi durumdur. evet..
Yemin ederim mal bu herif. Utanıyorum senden ismail.
Maliyeti vs seyleri sizi hic ilgilendirmez.halka sunulmuş, halkta osmangazi köprüsünü kullanacaktir.

Nankörlük yapmayin.
Aga tamam kapatmıyorlar sözlüğünü. Kapatsalar önce ekşi'yi kapatırlardı. Sakin ol.

Teknik görünümlü lakin teknik herhangi bir konu içermeyen övgü tvitidir.
Ismail'in trollük yaptigini düsündügüm tweettir diye kendi kendimi teselli ediyorum.

Navigasyonun basiretsizligi yüzünden Osmangazi köprüsünden iki defa gecmek zorunda kaldim. Toplamda 216 tl ödeyerek; yol boyunca navigasyonu icat edenden tutun, programlayicisinin klavyeyi tuslayan parmaklarini hareket ettiren beyin nöronlarina kadar saydirdim.
Yolum kisaldi mi? Hayir. Gidecegim yere Izmit'ten gitsem de ayniydi, yalova'dan da ayni.

Zall, ne kullaniyorsun olm sen? Senin kafani yasamak istiyorum.

Umarim o yolun ücretini bari her kesimin bütcesine göre ayarlarlar.

Edit: gidis dönüs fiyatlari 500 tl olarak belirlenmis. Herkesin bütcesine göre ayarlanmis.
ismail kardeşim eminim o yoldan gösteriş için bir kaç kere gidersin sonra da kazığı hissedince fabrika ayarlarına dönersin.
Bizim paralarımızla yapılan yoldan bir de geçiş ücreti alıyorlar. La bi gidin ya.
Yol yapmak zaten bir amme hizmeti, yapılsın ben yapılmasın demiyorum ama bizim vergilerimizle yapılan bir yolun bize parayla geri satılması nedir yahu, sen devletsin bizim refahımız huzurumuz için çalışman gerekli.

Bir yol yapıp, yol yaptım! Demene gerek yok bu senin amme hizmetin kamu hizmetin yapman gerekiyor yani olması gereken bu zaten.

Otoban yapalım para kazanalım anlayışı ile bu işler yürümez. Koskoca devletin tek gelir kaynağı vergi olmuş. Biraz üretin artık üretin. O yaptığın yolun sonu bir yere çıksın.
"bana küfür etmek serbest" entrysinin akabinde gelince taşlar yerine oturmaya başlamıştır. adam önceden spoiler vermiş yani "küfür edin ceza almayacaksınız" diye.
bence ironi yapıyordur. yani umarım ironi yapıyordur. ironi yapıyor di mi lan?
Yol ücretinin 256 tl olduğunu bilmiyor heralde.
rezillik. bu adamın sözlüğünde yazmaya utanıyorum.
görsel
Zall bu tweet ile benim gözümde bitmiştir.

Bomboş biri olduğunu ispatlamıştır.

Zall, sen devlet garantili yollarla devletin halktan para gasp etmesini ve komünizmin en aşağılık halini savunan bir vatan hainisin bugün itibariyle.