bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    NAPOLYON KiRAZDAN BiRAZ DAHA KÜÇÜK DAHA KEKREMSi VE MOR KiRAZ TÜRÜDÜR..
    -1 ... karga
  2. 2.
    çocukluğumuzun yakışıklı haber spikeri. *
    ... ngark
  3. 3.
    trt'nin yıllardır değişmez ismi olanlardandır. trt ana haberde bir zafer kiraz, bir de nermin tuğuşlu efsane olarak kendi çizgilerinde devam etmiş ve fenomen olmuşlardır.
    ... mal sahibi
  4. 4.
    1993 yılında nermin tuğuşlu ile birlikte HBB TV 'ye transfer olmuşlardır. Kısa bir süre burada haber sunduktan sonra tekrar yuvalarına dönmüşlerdir. *
    ... haqqowski
  5. 5.
    Bir insan yıllardır hiç mi değişmez,yaşlanmaz? sorusunun cevabıdır bu spiker abimiz. Maşallah.
    ... tosovale
  6. 6.
    trtde masal anlatır gibi haber sunan duayen anchormen.
    ... trinitrotoluen
  7. 7.
    haber sunuşu ninni gibi gelen türkiyenin en iyi ana haber spikerlerinden biridir.
    1 ... en asaletli duygularin adami
  8. 8.
    Kaliteli spiker.
    4 ... ataturkcu 20
  9. 9.
    Sırf zafer kiraz sunuyor diye trt haberi izliyordum. Tiyatral sesi, jestleri, muhteşem diksiyonu ve soğukkanlı duruşu ile harika haber sunuyordu. Daha işim olmaz trt ile. Birde spor servisinde aynı bu abi gibi muhteşem olan Yalçın çetin var. Ona'da haksızlık yapılıyor.
    6 ... butterfly girl
  10. 10.
    Kanalları gezerken bir baktım trt haber kanalında gönlümün efendisi. Trt 1 haberi o sunmuyor diye izlemiyordum bugün eve gelince denk geldim trt haberde. Tiyatral sesiyle, aktörlere nazire yaparcasına muhteşem diksiyonuyla haber sunuyor yine. Yandaş vs napalım adam bir harika dostum.
    2 ... butterfly girl