bugün

Uludağ sözlük okuyucularından oluşan bir forumda yapılmış bir anketi oluşturan soru. milyonlarca uludağ sözlük okuyucusunu muallak bırakan ve cevaplaması gerçekten zor bir soru aynı zamanda. sonuçların açıklanmasına kısa bir süre kala kaçıncı çıkacağım konusundaki kehanetlere kulak tıkamaktan başka bir şey gelmiyor elimden...

sevişmek zaten güzel bir eylem. hele de yılbaşında yapılırsa insanın umutlarını tazeler ve en önemlisi onu umut dolu bir yıl verir. türkiye'nin gündemini her zaman belirlemekle görevli olan uludağ sözlük yazarları da elbette sevişilmek istenecek insanlar kategorisinde ilk sırada.

peki siz kimle sevişmek isterdiniz? şaka ya da ironi amaçlı sorulmuş bir soru değil... sadece sosyal medyanın nabzını tutmak adına sizlere soruyorum bunu... espri yapmadan, yaşınıza uygun bir şekilde cevap verim. siz! entelektüel ve benzersiz uludağ sözlük azizeleri! yılbaşında hangi yazarın bedeni altında olmak istersiniz? hangi yazarın hazları ve istekleri ile samimiyet kurmak istersiniz?

cevabı gerçekten çok zor bir soru. kimi seçmezsen aklın onda kalacak gibi...
Ayy çok iyi soru lütfen cevaplayin.
(bkz: dinsiz kitapsız kafir)
Kimi seçerseniz seçin ama Tam saat 12de sevişin. Tüm 2024 bereketli geçer, sevişirsiniz bol bol.
kızlar bakıyorum beni yok sayıyorsunuz!
nickini pasif yapmissin kızlar yanlış anlar tabii.
yılbaşı olmasi sart mi?
niye bekliyoruz, bu gece olmaz mi?
(bkz: o kendini dilliyor)
E ) hiçbiri...

Tişikkirlir...

Swh ..
şayet hedef cinsiyetiniz kadın ise dikkatli olmanızı, gözünüze kestirmiş olduğunuz NiCKi çok iyi etüt etmenizi tavsiye ederim.

aday yazarın nicki kafanızda hiçbir soruya işaretine yer bırakmayacak şekilde dişil hissiyat uyandırmalı sizde.

aksi halde kötü bir yılbaşı sürprizi ile karşılaşmanız kuvvetle muhtemel.
Bu yazı okunduktan sonra direkt muhattaba mesaj atılmalıdır.
Mesela sizin istediğiniz başkasını istiyorsa o zaman nasıl oluyor yazı tura mı atılıyor?
Ben isim verip rencide etmek istemiyorum. O Kendini bildigini de sanmiyorum.
Kasapla elbette.
35 yaş ve üstü olan erkek yazarlarla. olgun seviyorum galiba. *
Nabıyonuz lan burada yine erkek erkeğe yılbaşı çekilişi mi iğrenç ibneler.
Kartoncu 45 yaşla tehlikedesin aykoliğin radarına giriyorsun.
Üçgen şekilde birbirlerine takıyorlar sanirim knk.

Evet.
Allahtan yaşımı fazla göstermiyorum ordan yırtarız sakalı keseyim bari beyaz çünkü nolur nolmaz.
Müslüman yılbaşı kutlamaz.
Etrafımda o kadar seçenek varken gidip yazarla mı sevişçem.
Ama ille de olacaksa ups olsun, hic olmazsa neye benzediğini biliyoruz az çok. Güzel kadın.
Memesi en güzel olan kazansın.

Ent.
hiç kuşkusuz memesi en güzel yazar benim bir de kasap.
sevişmek gerekmez. ama usualsuspects, advntst, bez bebek nana, gina carano, magicovento, kuresel ikinma, moonlight sonata, nervio ile sohbet edip içerdim, ailemle her yıl sonundaki gelenekleşmiş yemeğimiz olmasaydı... yine de ailemle bir arada olacağım için mutluyum.
Sözlükte pek çeşit yok. O yüzden kimse.