bugün

taze dördüncü nesil yazar. klavyene kuvvet.(seninde ilkin oldum, sende unutamıyacaksın beni)
(bkz: yattara)*
(bkz: uludag sozluk subesi mc donalds reklam muduru)
girdiği enrtylerden, gurbet ellerde yaşadığını tahmin ettiğim 4. nesil uuser... *
yamulmuyorsam amerika'da ikamet eden yazar.
online listesindeki kişisel iletisi komik olan 4. nesil yazar.

''çay varsa kola getir su içelim''. allah da sizi güldürsün.
sözlüğün gece kuşlarından, saat farkı nedeniyle sözlüğe * ters saatlerde online olan yazar.
muhabbetse muhabbet, geyikse geyik, hoşsohbet sözlük insanı. ha bir de zencilerden hafif tırsıyor mu ne! *
dexter mi desem mukus mu desem ne desem bilmiyorumki... lisedeki yan sıra arkadasımdır kendısı. simdilerde abdde adana rüzgarı estirmektedir. bekle gelcez 10-tm-i abdde yasayacak.... iyidir hostur hoşgelmıstır yazarı.
arabanin anahtarini araba icinde birakip ustune kapiyi kitleyecek kadar akli basinda bir ademoglu.
Araba sektorune pek hevesli bir ademoglu.* *
ülkenin temel değerlerini küçümseyen yazar.
(#2199859)
vay vay vay yazari.
nasilda goze carpmamis.
devamini getirmesi dilegiyle
(#2199859)
fikirlerimize ayna olmus yazar.
bir entrysinde

--spoiler--
ulan entrylere bakiyorum da sanki herkes ataturk'le ayni masada raki icip devlet meselesi tartismis, kurtulus savasinin stratejisi hakkinda gorus alisverisinde bulunmus, beraber kocatepe'ye cikmis yada ne biliim celik comak oynamis.
nerden biliyon sen onun nasil bir adam oldugunu? etraftan duyduklariyla yada bir tarih kitabi okuyup da, burada onune gelenin methiyeler duzmesi dusundurucudur. kemiklerini sizlatmayin adamin.
--spoiler--(#1804209)

şeklinde fikir beyan ederken bir başka entrysinde

--spoiler--
atatürk ileri görüşlülüğü sayesinde, kılık kıyafet devrimini yaparken tüm bunların bilincindeydi. siz burnunuzun dibini göremiyorsunuz daha.
--spoiler--(#2199859)

şeklinde fikir beyan eden yazar.

atatürk'ü tanımanın yolunun bizzat onun zamanında yaşayıp aynı sofrayı paylaşmak olduğunu düşündüğüne göre ya yaşı son derece büyük bir insandır. o durumda ellerinden öpüyorum.

veyahut da kendisi ismet inönü'nün fake isim ile aramızda olduğunun ispatıdır. eğer ikincisi doğruysa sesleniyorum kendisine;

ismet paşam bu deniz baykal ile olmaz!
arabalarla ilgiliye benzer hoşgelmiş 4.nesil yazar...
detaylı bir mersin haritası çıkarılması istenilen cia ajanı olduğunu düşündüğüm şahıs.
insanların inançlarından ya da kıyafetlerinden karakter ve ilerlemişlik tahlili yapabilen şahsiyet.

edit: bütün genellemelerin yanlış olduğunu bile bile genelleme yapan yazar.
kendisine burdan bir mesajım var: genelleme (emir kipiyle okunacak)
yerde 10$ bulduktan 2 gün sonra lastiği patlamış ve 4 lastiğe birden 250$ bayılmış, gözü doymayan insatiable. bir daha bırak 10 doları, külçe altın bulup eğilirsem namerdim. allah çıkarıyor bir yerlerden.
toyota marka araca sahip olmakla kalmayıp bir toyota aşığı olan yazar. aşık olunacak teknoloji yüzünden hak verilmeyecek gibi de değildir.
o bir ekşi sözlük sekizinci nesli, şu kadar tanıyorsam bu herifi bir daha syksen buraya gelmez. *
Dünya'nın, insanların düşüncelerine, inançlarına en saygılı, en gerçekçi, ve en aciz olmayan insanı. Saygıyla selamlıyoruz *
yakinda terhis olacak bahriyeli, ben boyle balli asker gormedim.
birazdan nüfus müdürlüğünden gelip ağız burun dalacaklar.

açtığı son 4 başlık:
(bkz: hidayet kürtoğlu)
(bkz: ebru ballı)
(bkz: hıncal kulunç)
(bkz: okan bayılgan)

(bkz: ilkokul esprileri)
sözlükteki bir takım varyasyonları kafaya takmış yazardır. eleştirmek doğal haktır fakat yapıcı eleştiri daha önemlidir. beğenmediği uygulamaların yerine yenilerini tavsiye ederse müteşekkir oluruz efendim.

(#6354820)
(#6357300)
görevleri arasında buranın nasıl daha iyi olabileceğine dair kafa patlatmak ve çözüm önerileri getirmek bulunmaz fakat beğenmediği şeyleri sabaha kadar yıkıcı veya yapıcı şekilde eleştirme hakkını kendinde görür. ayrıca diğer sözlük yazarları ile polemik/tartışma konusu olabileceği gerekçesiyle entry'si silinirken başkalarının aynı nitelikteki entry'lerinin durmasına içerleyerek moderasyona selam eder.