bugün

snaptube yükle.
Yorumlarımı daha çok kişinin beğendiği, bir yorumumu 140 falan kişinin beğendiği platform.
görsel
bugün sizlere youtube'un beğeni sayıları açıkkenki halini göstermeme ne dersiniz? hadi o zaman!
görsel
inanılmaz bir noktaya çıktı...artık "tv izliyorum" ifadesi "youtube izliyorum" ifadesine evrildi...en azından benim için son 6-7 yıldır böyle...televizyonda maruz kalınan saçma sapan diziler , programlar yerine tamamen kendi zevkime göre seçebildiğim, üstelik bolca faydalı içeriklere sahip kanallar arasında dolaşmak çok daha keyifli...
ben de dinliyorum.
yeni karar: Premium üyeliği olmayanların video başı izleyeceği reklam sayısı 5'e çıkıyor.
Günümün %85'ini geçirdiğim, içinde kaybolduğum.
küreselcilerin ve onlara hizmet edenlerin havhavı.

cevheri güven fettuşisini, nevşin foncusunu ve adem karaçoban pkk'lısını önermelerinden belli ne b.k oldukları.
reklamları gına getiren platform. alternatifi olmaması üzücü.
Seküler taklidi yapan islamcıları sıklıkla görebildiğiniz yer. Düşününce normal aslında. Akp döneminde para islamcılardaydı. Ben mi yatırım yapacaktım youtube? Tabi onlar yapacaklardı!
igeblock diye bi uygulama indirdim.oradan giriyorum YouTube'a. Bye bye reklamlar.
An itibari ile sorun yaşanan sosyal medya aparatı.

Bir tek bende mi oluyor? Bu garez bana mı?
shorts ozelliginde surekli tek bacagini tiras edip butun banyo boyunca tek bacagina turlu seyler surup yikayan kadinlar mevcut.

bu tek bacagi yikama olayi bir akim mi cok cahilim keske yok olsam.
Yeni nesil televizyonculuk. TV'den tek farkı kanalın altına yorum yazmak ve o yorumun beğeni alması. Bir de bunu kardeşi Vimeo, Twitch falan var. Hepsi aynı özellikte.
YouTube candır ama son zamanlarda iyice bozdu kendine bir çekidüzen versin. Lakin yine de YouTube'u severiz.
Ulu'dan daha kaliteli bea.
reklam olayını abartmışlar. Kısa süreli videolarda bile iki üç reklam çıkıyor.
Reklamsız olan uygulamaları indirin, reklamla karşılaşmazsınız.
Bir video platformudur.

Tanımı geçtik, bilen biri aydınlatırsa sevinirim. Videoların ücrete tabii olması için en az on dakika olması gerektiği söyleniyor. Gerçekliği nedir?
reklamları abartmıştır birbinden alakasız reklamlar.
Video içeriği oluşturarak reklam geliri kazanılabilen sitedir.
Yeni gelen youtube shorts ile birlikte youtube'da kanal büyütmek de kolaylaştı.
Yapaz zeka ile hızlıca youtube shorts videosu üretebilmek için : https://youtu.be/FrQ0X3WtuZU
Eskiden çok kaliteli içerikler oluyordu. Şu an saçma sapan ne varsa dolu. Sadece zaman kaybı.
reklamları abartarak kendi ayağına sıkan site. insanlar bașka seçenekler arıyorlar.
içimde tom odell çıkacak artık. anladık tüm gözyaşların başka bir aşkta harcandı. bunu her yerde karşıma çıkarak düzenli olarak söylemek zorunda mısın?
2020-2021 şu araya giren reklamların artmaya başladığı yıllar.