bugün

https://www.youtube.com/watch?v=FtJbyI-7Igw

iç gıcıklayıcı bir şarkı, münasebet esnasında dinlenebilir.
ilk sezon haricinde çok da sarmamış dizidir. beck guinevere üst düzey bir hedefti, tabi çekiciliğinin yanında kurgu da muazzamdı. şehir değişiklikleri, yan karakterlerin iyi olması falan hepsi senaryoya güzellik katıyordu. ikinci sezonu adeta love için değil, candace'in dönüşünde olabilecek olayların beklentisi içinde izledik. o da son bölümde, çok zayıf bir şekilde sunuldu zaten. üçüncü sezon ise tamamen alışkanlık üzerine, ilerletmek suretinde seyredildi. dördüncü sezonda o siyahi hatunu ilk bölümde temizleyip daha akıl almaz bir kadın ve senaryo ile gelmelerini ümit ediyorum. ayrıca paris'ten ziyade londra gibi kasvetli bir şehirde çekilseydi dizinin bütünlüğü de bozulmazdı bana göre.
ingilizce bir kelime olup, Türkçede "sen" anlamına gelir.
Sinsi ağızlı joe karakterini barındıran dizi. Başladığım diziyi, filmi, kitabı yarım bırakmama gibi bir takıntım olduğu için izledim mecburen adama sinir olarak.

3. Sezonda Joe Efendi'nin ikiyüzlülüklerine maruz kalıyorsunuz. Sonunda love cığım öldürecek puştu diye sevinirken yaptı yine yapacağını kedi gibi dört ayak üstüne düşüyor hep. Bu herifi gossip girlde de sevmezdim aynı mızmız sümüklü halleri her role uyarlıyor.
Uzun uğraşlar sonucu izlemeye başladığım dizi. Şeref yoksunu Joe dizideki tek güzel kadını(peach) öldürmeseydi daha zevkle izlerdim tabi. başladık bitireceğiz mecbur.

Edit: ölmemiş hehehe güzel.
finalini ilk sezonda verdiğim netflix dizisi.
ikinci sezona göz ucuyla baktım ama tekerrürden ibaret gibi geldi.
ilk sezon psikolojik tahlillerle gerilim senaryo akışı çok iyi sağlanmış ama ikinci sezon öyle değil fazla sıkıcı.
2. Sezon gerçekten kötüydü. Senaryo da bir çok tutarsızlık ve mantık hataları vardı. Gerçi ilk sezonda da vardı ama bu kadar bariz değildi. Keşke tek sezonla hikayeyi kapatsalardı resmen bokunu çıkarıp türk filmine bağlamışlar diziyi. 3. Sezonla üzerine tüy dikeceklerinin mesajını da verdiler. Her şeye rağmen 2. Sezonda da sıkmadan izlettirdi kendini ama ilk sezonun sürükleyiciliği ve heyecanı yoktu, vasatın biraz üzerindeydi hepsi bu.
(bkz: spoiler) veren yazarların izlediği dizidir.

(bkz: keyif kaçıran)
2.sezon sonunda love ın çocuğunun babasının zenci arkadaşı olacağını, joe nun sezonu cinayetle kapatacağını düşünürken sezon farklı bir saplantıya başlangıçla bitti. Komik dizi aslında adam bi şapka ile her yere girip çıkıyor her şeyi de duyuyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.