bugün

olması gereken harekettir yapmayan bakmayan erkek ben erkeğim demesin kesin ibnedir.
gayet doğaldır. neresine bakacam saçına mı? elbet götüne bakacam. evet.
Her erkeğin yaptığı normal harekettir. Evet.
özellikle taytlı bayanlar affedilmez.
Gözü kaymıştır efenim.
Hipnotize eden durum. Evet.
görsel

görsel

görsel
sapıklık göstergesidir.
yeni bir şey değil; güzel kalçalı kadın iyidir, bakılır. kendi de farkındadır hoşuna bile gidebilir.

lakin çevremde erkeğin kalçasına bakan erkekler de var onlar bi değişik hocam hiç yaklaşmamak gerek.
ben geçen sokak lambası direğine çarptım. sağlığa zararlıdır.

ama değerdi...
Sapıklık göstergesiyse bir kız olarak en büyük sapığım sanırım. Takıntı falan oldu herhalde gözüm illaki kayıyor.
illa bi yorum yapicam yani ayy iyiki böyle degil benimki, ya da off bu ne be hemen spora başlıyorum.
Öküz müyüm neyim. Napalim acmayin kabak gibi, bu davada erkeklerin yanındayım.
bakmayan kendinden şüphe etsin. zaten bakın diye o güzel popo hoplaya zıplaya gidiyor önünde. hakkını vermek lazım.
(bkz: göz banyosu)

mesela bir bayan benim popom güzel dese hay hay derim yürürüm. şaka lan şaka koşarım.
istem dışı gelişen bir eylemdir. 7 yaşındaki çocuktan 70 yaşındaki dedeye kadar herkes/hepimiz bakıyor(uz) lan. bu öyle 3-5 defa rastlanılan bir şey değil milyon defa gördük. evvelden yazmıştım buraya gene bir amca görmüştüm 70+ yaşlarda. zor yürüyor arkasına bakacağı zaman vücudunun tamamını döndürmek zorunda kalıyor. o da slowmotion olabiliyor 10 saniye falan sürüyor dönmesi. o bile bakıyordu gözü seyire seyire *
bakılmasa bile bakmış gibi görülmek.
iddiaya girerim kadınlar daha çok bakıyor.
yapmadığım bir nendir.

ev yemeği dururken.
fıtrat arızasıdır.
genellikle çaktırmadan bakmaya çalışırım. severim sağlam kalçayı da ondan.