bugün

zayıflamak isteyenler için yeni bir para tuzağı. insanların umutlarıyla zengin oluyor itneler.
yeni moda olan kahve türüdür efendim....
pek çok yere baktım da, insanların muhabbetlerini okudum da söylüyorum; daha önce popüler olan zayıflatma araçları veya ürünlerinden çok farklı bir tarafı varmış gibi gelmedi bana. üstelik her şeyin olduğu gibi bunun da üçkağıt katılmışı varmış ve bizim ülkemizde böyle şeyler ancak başka ülkelerde bir kıyamet koparsa ortaya çıkıyor;çok umut bağlamamak lazım diye düşünüyorum. diyetisyenler bangır bangır söylüyor böyle mucizevi şeyler olmadığını, kendi müşterileri dağılmasın diye olduğunu pek sanmıyorum. bu iş pek oyuncak değil, x marka zayıflama bilmem nesini aldığının ikinci günü tansiyonu aşırı yükseldiği (veya düştüğü-hatırlamıyorum) için acile kaldırılmış arkadaşım var benim. hatta bunu hemen söyleyememişti, bu şeyi kullanmaya başlamasının hemen akabinde olduğunu. demek istediğim; hemen atlamayın. yan etkileri falan araştırın, böyle bir ürün yeni piyasaya çıktığında patır patır yeni bloglar-siteler açılıyor-söz konusu şeyin sadece olumlu taraflarından ve nasıl büyük bir mucize olduğundan söz eden; sadece oralara bakmayın. gerçek kullanıcıların muhabbetlerini falan da okuyun.
tadının kötü olduğu gerçeğidir. geçen arkadaşıma almıştık, içememiş yazık oldu verdiği paraya.
zayıflama ve sağlıklı yaşam gurusu dr. mehmet öz'ün son tavsiyesi...
nedir, ne değildir hakkında bir yazı için;

http://www.r2d3dergi.com/.../04/13/yesil-kahve-nedir/
sevdigimiz bir icecektir (carpildi) .
zayıflatıyormuş diyolla.
tadına bakmak nasip olmasa da iğrenç koktuğunu rahatlıkla söyleyebileceğim kahve.
ne kokusu ne de tadı güzeldir. şekersiz içilemeyeceğini düşünüyorum. şekerli içildiği zaman nasıl zayıflatacakki zaten.

milletin midesine fitne sokarak zayıflatmaya çalışan kişilerin ürettiği kahvedir.
kavurma işlemi daha az olduğu için kafein miktarı normal kahvelere göre daha azdır.
Elmalısı güzek fena değil.
Bursa'nın Yeşil semtindedir.