bugün

uzun marlboro, camel soft, uzun parliament ve winston slender blue denemelerimde hissettiğim şudur: tadında bir değişiklik yok.

ancak kağıdı daha dandikleşmiş galiba.

lezzet size ondan farklı geliyor.

ancak harman aynı harman.

kaldı ki tutan bir harmanı hiçbir üretici riske atıp değiştirmez.
Nikotin değerlerini büyük punto ile yazarlar diyordum, adamlar hepten kaldırmış. Enteresan.
Tadı için bir şey diyemem henüz denemedim ancak paketler acaba bir tek bana mı havalı geliyor. Simsiyah oluşu inanılmaz hoşuma gitti. işin kötü yanı paketler caydırıcı olsun diye tek tip ve simsiyah tasarlandı ancak bende işe yaramadı. Üzgünüm...
boylesi daha caydirici olur.
görsel
değişen sadece paketler değil, içtiğim sigaranın eskisiyle alakası kalmamış durumda, resmen kazıklanıyoruz...
(bkz: bırakın o zaman amk)
zaten her gün zam üstüne zam bindirdikleri. sigaraya içmeyiz bundan sonra
paketlerin üstüne baya etkileyici ve korkutucu resimler koyulmuş.
görsel

Bu fotoğrafı çok aramadınız umarım Ayrıca Tadı acı geliyor aq sigaralarının içine ne karıştırdınız?
bazılarının tasarımları güzel gibi olsa da birçok sigaranın içine etmişler. (bkz: kent switch in artık mentollü olmaması)
Yani sanki kurtulmuş bok içiyoruz artık Cidden. Malboro touch iciyodum Camel a döndüm. Arada duty free satan birini bulursam ondan alıyorum malboroyu.

Nasıl oldu hayret gerçekten paketle beraber tat değişir mi degisti valla.
Biz de sigaraların tadı değişti diye baya geyiğini yapmıştık tamda Covid19 un patladığı sıralar daha Türkiye'ye gelmemişti. O sıralar. Muhtemelen covid geçirdik ve tad duyumuz iflas etti çok sonradan uyandık bu işe. Malbora edge şuan için içilebilir en güzel sigaradır bu arada.