şunları gördükçe yeni nesilin canı cehenneme diyorum. http://galeri8.uludagsozl...415/yeni-nesil_637354.jpg
10 yaşındaki kardeşim küfredince 'bak yapma küfretmek çok günah' diyorum, o da 'ya daha günahlarım yazılmıyo ki bişey olmaz' diyo. bu yeni nesil zehir amk.
Sindirilmis ve pasiflestirilmis ogretmenler yuzunden efsane bir nesil geliyor. Soyle ki ogretmenlerin artik cocuklar uzerinde hicbir hukmu yok. Ogretmenler korkuyor. Ogretmenler ogretemiyor. Neden mi? Cunku sikayetlerden dolayi ogretmenler artik bikmis durumda. Kimse basina dert almak istemiyor. Veli gelmis, sen benim cocuguma nasil odev verirsin diye ogretmeni sikayet ediyor. Muthis bir nesil geliyor. Allah hepimizin sonunu hayir eylesin. Benim umidim yok. Haberlerde zaten goruyoruz. Artik sevgi,saygi,ahlak kalmadi.
geneli çıkarcı, kendisinden başkasını düşünmeyen, beyinsiz ve vasat orospu çocuklarıyla dolu nesildir.
bu yeni nesil yüzünden liseli ve ergenlerden nefret eder oldum. şu an bu sözlükte öyle ergenler var ki allah onları ıslah etsin ben başka bir şey diyemiyorum.
benden en az 10 yaş küçük olduğu halde otobüste kesişmeye çalışan nesildir, rahatsız edicidir.
trolleri tanıyamayan, başa çıkma, taşak geçme ve geyiğe vurma yollarını bilmeyen nesil.

ağlıyorum sözlük.
Eski nesille aynı olan nesil.. sedece şimdi daha fazla göze batiyo.. ha bide anne babadan korkmayan nesil.
Birlikte doğa tarihinin ölümüne tanıklık ediyoruz. Doğada nesli tükenen tür; insan. Doğaya fidan değil çocuk dikelim.
görsel

Bozuktur.
Tahammülsüz, okumayan,saygısız, sosyal ağ manyağı, eğitimsiz, akılsız, aklı ile cinsel organı yer değiştirmiş, vurdumduymaz, düşüncesiz, ergenlikte takılı kalan, zekâ seviyesi ölçülemeyen, tüm saçlar aynı, klon gibi piçler, okul sevgisi olmayan, aile bağları bulunmayan, babaya bırakın pederi bizim moruk diyen, sigara alkol her türlü boku kullanmayı büyüklük sayan, kuru kara bacaksız, 50 60 kg arası Milenyum çocuklarıdır evet.
bilgisayar başından ayrılmayan, isi gücü oyun oynamak olan, babalarının kredi kartlarıyla oyunlara para yatıran, çok fazla şımartılan tipler.
Özgürlüğü ve dünyayı bilmeyen muhafazakar bir nesille, vatanı ve devletine sövmekten başka marifeti olmayan özgürlükçü muhalif iki nesil.
bugün yolda gördüğüm kızlardır
veletler daha 13-15 yaşında ağızlarında sigara,küfürün bini bir para.

ulan dedim bu ülke gençliği nereye gidiyor.
Olmamış bunlar. Yeniden yapın amk.
Çok kötü.
Gördükçe üzüldüğüm bir nesil. Yeni nesile şekil veren ailelerdir, unutmamak lazım.
görsel
N'olur geri alın neslidir.

Ya ben de şuan çok büyük değilim de, güzelim bu nedir? Ben o yaşlarda saç örmeyi bilmiyordum. nereden görüyor duyuyorsunuz lan böyle şeyleri?
Ülkenin kaderiyle ilişkiye girecek nesildir. internet beyin koroner damarlarını ziyadesiyle etkilemiştir.

Birazdan görsellerle geleceğim.
bilgece bir tavır gibi geliyor aslında. her nesil, kendisinden sonra gelen neslin vurdumduymazlığından dem vuruyor.

"feleğin çemberinden geçtim azizim, bu yeni nesille bu ülke bir yere varamaz"

adama sorarlar senin jenerasyonun bir önceki jenerasyondan farklı olarak dünyaya ve ülkene hangi katma değerde bulundu diye. bilişim çağını iyi bir şekilde kullanabilirlerse, 'büyüklerinden' daha iyi işler yapabilirler.
grup vitamin'in şarkısıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=bGM8-n8hTvY

insanlık tarihinde hiç kimse bi sonraki kuşağı anlayamamış. şarkılar, romanlar bunu öğretiyor.
Dünyanın her yerinde sıkıntılı gelen nesildir. Bizim ülkemize has bir durum değilmiş demek ki bu sadece.

görsel
görsel
çok bozuldu azizim. şeklinde tamamlanabilecek cümle girişi.
çoğu seks işçisi.

şeriat ile yönetilseydik bunlar olmazdı...