bugün

vakit gazetesi'nin yeni adı. bir açıklama yapmışlar.

"Değerli okuyucularımız. 9 yılı aşkın süredir Anadolu'da Vakit'te sizlerle birlikte olduk, halkın dertlerini cesaretle kamuoyuna aktarıp, dost-düşman herkesin güvenini kazandık. Gönül isterdi ki; bu yayın çizgimiz, daha uzun yıllar aynı çatı altında devam etsin.

Ancak, Anadolu Vakit, gazetemizin imtiyaz sahibi muhterem Nuri Aykon Beyefendi'nin, 13 Eylül 2010 günü vefatı hepinizin malumudur. Bu vefat sonrası; gazetenin isim hakkına sahip olan kanuni varisler, neşriyatın devam edip etmeme konusunda tereddüt yaşamışlardır. Bu çerçevede Vakit Yayın Kurulu olarak bizler de yeni bir karar alma zorunluluğu hissetmiş bulunmaktayız.

Gazetenin isim hakkına sahip varislerin tereddütlerini saygıyla karşılayan Vakit gazetesi Yayın Kurulu, misyonumuzu yeni bir gazete ile hayata geçirme kararı almıştır.

Yarından itibaren Yeni Akit gazetesinde buluşmak dileğiyle, saygı ve muhabbetimizi sunarız.
kapanma sebebinin aslında Kamuoyunda General Davası olarak bilinen ve 25 Ağustos 2003 tarihinde Asım Yenihaber imzasıyla Vakit'te yayınlanan bir yazıdan dolayı generallerin açmış olduğu davada yazarın ve gazetenin yasal faiziyle birlikte 1 trilyon 800 milyar Liraya mahkum edilmesi olduğu iddia edilmekte. ayrıca yeni logosu da oldukça kötü.

http://www.yeniakit.com
ismin değişip suretin değişmeyeceğinin en büyük kanıtı.
vakit gazetesi nin incil'in kadim ismini çağrıştıran yeni adı.

bir de islamcı geçinirler. boş yere demiyoruz allahları usa kıbleleri white house diye.
haktan hukuktan bahsedip, tazminat davalarından kaçmaya çalışan bir yayın organının 13 ekim 2010 tarihi itibariyle bu amaç doğrultusunda açtığı yeni gazetedir.
salça markası tadında gazetedir.
http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=212846
cumhuriyet gazetesi'nin dinci versiyonu.
çocuk tecavüzcüsü çalıştıran gazete.
chp nin dava açtığı gazete.

lafa gelince basın özgürlüğü diye bir yerlerini yırtanlar konuya hiç yaklaşmıyorlar.

yeni akit Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.