bugün

ülkedeki nefret ve kutuplaşmayı arttırmaya vesile olan kuruluş.
askerlerimiz Arap olmadığı için bu çöl fareleri haber yapmamıştır...
şehitlerin onların zerre umurunda değildir. eğer 9 tane hamas militanı geberseydi görürdünüz o zaman atacakları manşetleri.
Şehitlerden haberleri olduğunu sanmıyorum.
Haftasonu kimbilir neler çektiler kafaları milyondur.
Araştırmalara göre, Türkiye'de en çok nefret edilen gazetedir. 9 şehidin haberini yapmayıp, chp belediyelerini kötülemektedir.
Yazarı şevki yılmaz mevlid kandili güçlerinin resmi tatil olmasından yanaymış
https://onedio.com/haber/...ush&utm_medium=editor
Eğer Cumhurbaşkanı olsaydım
Bunu kapattırırdım
Herifler resmen din ticareti yapıyorlar.
gelmiş geçmiş en sağlam doğru haber veren gazetelerden biridir. evet.
kimin çocukları olduğu bellidir...
Atatürk ve cumhuriyet devrimlerinin bir numaralı düşmanı kağıt parçası ancak pas pas olarak işe yarar .
görsel
it diyorlar üzülüyorum ayıp ediyorsunuz. itlerden özür diliyorum lütfen kelimelere dikkat edelim köpüşlerin de kalbi var .
Çok garip ve gerçek dışı haberler yapan sözde medya, basın kuruluşu.
seçimden sonra muadilleri ile tek tek yargılanmaları gerek. her türlü pislik bunlarda. iftira, hakaret, dezenformasyon vs.
seçimden sonra hep birlikte karşılarına geçip olanları çekirdek çitleyerek izleyeceğimiz çöp kutusu...
"yeni nakit"
yok mu ṣunların sitesini sikertecek fucker bir hacker.
bunlara öyle birsey yapacaksın ki kendi sitelerine vpn le girmek zorunda kalacaklar.

görsel
itlere hakaret etmeyin ,onlarda canlı. Ama bunların ne olduğunu bilmiyorum
herkese hakaret eden atatürk düşmanı gazetemsi.
"Vpn" siteleri yasaklansın çığırtkanlığıyla meşgul gazetecileri olan gazete. Bilgisayar'ın ne demek olduğunu galiba bilmiyorlar!

Ne kadar yasak o kadar yasak imkansızlığı denen şeye "bilgisayar" denir!

Şimdi söyleyin cehalet nedir? Hala televizyonun şeytan icadı olduğuna inanacaklar mı? Hala TV en büyük güçtür diyecekler mi? Hala gazeteler şunlardır dayatacaklar mı?

Son şanslarıdır!
Yukarıda kimi zevatlar "muhalefet şakşakçılarının iktidar şakşakçısı iftirasını attığı doğruları tarafsız yazan gazete" ve "hayatımda gördüğüm en sağlam doğru haber veren 3 gazeteden biridir" demiş lakin istatistikler pek öyle demiyor dediğim paçavradır efendim.

görsel

Ne tuvalet kağıdı olarak ne de muhabbet kuşumun kafesine altlık olarak kullanmaya bile değmeyeceğini düşündüğüm, melunlukta başı çeken bir gazetedir, evet.
it oğlu it.
Yalandan kim ölmüş deyimini bizlere gösteren kurum.
Paçavra yine hızını alamamış fazla uçmuş, şey de bulunmuş mu amıniyum, hep onsuzluktan zaten sizin bu sıkıntılar. karışık çerez mi lan bu, ne ararsan var ne demek.
link: https://twitter.com/yenia...;t=ADQEp3x1iqOSmkn4F_3DEg
Atatürk ve cumhuriyet düşmanı gazete parçası.
(bkz: sıçmık)

Gazetesi....