bugün

kızgın güneşin altında sıcaktan bunalıp girdiğiniz denizde boğulmak üzerekyen atılan bir can yeleği misali.
eskişehir/atatürk bulvarı şubesinde dominos pizzanın normalde 12,90 olan menüyü bir çakallık ile 15,90 dan satmaya çalışması üzerine yemeksepetine başvurdum. ilk görevli bildiğin relog at dedi bence başından savdı. fakat ikinci denememde orhun adlı arkadaş bana yardımcı olarak menüyü 12,90dan almamı sağladı. kendisine buradan teşekkür ediyorum. yemeksepeti candır diyerek bitiriyorum.

edit: dominosçu yazar çıktı yahu eksi geldi.
yaşadığınız olumsuzluklar siteyle alakalı değil, restoranla alakalıdır. o yüzden lütfen yemeksepetine kızmayın, eleştirmeyin. evet yemeksepeti.com benim.

şaka lan şaka. bana ne mına koyim. s.kmişim yemeksepetini... ama yok lan s.kmiyim gecenin bi vakti yemek falan söylüyoz iyi oluyor. neyse yatayım ben.
ilginç bir sitedir efendim. şöyle ki; burger king ara gelsin ile sipariş verince adresime gayet güzel, sorunsuz geliyor. ama yemek sepeti'nde semtime sipariş gönderen bir restoran bulunmuyor. hani müşteri memnuniyeti falan diyeceğim, müdürleri gelsin. *
ankara, eryaman'a servis yapan bazi restoranlarin puanlarini birden bire 6'dan 8 veya 9'a cikaran surrealist yemek siparis sitesi. yazilan yorumlari degistirdiklerini duymustum, puanlari yukselttiklerine de bizzat sahit oldum.

edit: site yetkilisinden bi aciklama geldi. soylediklerine gore yorumlarda;

- mesajda imla hatalarının bulunması,
- mesajda anlatım bozukluğu bulunması,
- küfür, hakaret veya şahıslara saldırı amaçlı yazılmış mesajların düzeltilmesi/yayınlanmaması,
- yemeksepeti üzerinden verilen siparişin dışındaki konuları içeren mesajların düzeltilmesi.
durumlarinda degisiklik yapabiliyorlarmis.

saydiklari maddeler arasinda subjektif yorumlanabilecek sebepler de var ama sosyal medyayi kullanimlari, en azindan simdiye kadar twitter ve sozluk uzerinden yazdiklarimi cevapsiz birakmamalariyla takdiri hak ediyorlar.
gece gece yine derdimize derman olmuş über ötesi site.
can dostumuzdur.
Yemek siparis etmeyi kolaylastiran sitedir.
şu ana kadar verdiğim hiç bir siparişimde sorun çıkarmayan, poposunu bilgisayar koltuğundan kaldıramayanların favori sitesi. yalnız manisada birkaç restoran daha hizmete sunsalar daha iyi olacak çünkü fazla seçenek yok.*
"şüphesiz ki biz sizin için dünya nimetlerinden bir nimet olan yemeksepetini yarattık. (ondan) allah'ın size helal kıldığı nimetleri sipariş edin. allah'tan korkun ve şükredin. şeytan size "gece gece yeme kilo alırsın" diyerek sizi doğru yoldan saptırmak isteyecektir. o'ndan (allah'tan c.c.) korkan kulları için eşsiz mükafatlar vardır." steakhouse suresi, ayet 25-29
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.