bugün

Kolanın içine mentosu atmışsın, kapağını sıkıca kapatıp ölümüne çalkalamışsın gibi düşün. Öylesine bir basınç öylesine bir iç şişmesi. Patlama nasıl ve ne zaman olur bilinmez ama böylede yürünmüyor orası bir gerçek..
Frame topunda pota giderken cepte kalan siyah top gibiyim... not : snooker tabiridir.
istanbuldan corluya seyahat halindeyim efem.
Yatay.

Entari yukarıda yatıyor.
alerjik rinit hastalığının kronik solunum yolu hastalığını olmadığını öğrendim ve yıkıldım şu an.
kafede oturuyorum o bağırarak konuşan teyzeler yok kalabalık yok Kızılay da (bkz: hayret)

(bkz: canını seven evde yatsın)
davalıydım. korona davamı dört ay ileri attı, oley oley.
Kendi kendime ninni söyleyip uyumayı düşlüyorum.
Bu gün eve erken döndüm hava bozdu..
görsel
çaresizim ,ağlıyorum ve bu durumdan nefret ediyorum.
kafa boşaltılıyor..
Taksici abiden rica ettim, heves mi kaldı açtı. Bir şarkı geliyor sana dedi, sende kalmış açtı. Dinliyoruz bakalım. Abinin tek çocuğu var bari çikilota alayım birkaç tane, kendime de 4-5 bira daha.

Canım ne kadar sıkkın.
iyiyim yaw no problem. biraz yalnız hissediyorum sadece o kadar
Wp durumum, uyuyor.

Kış uygulamasındayım arkadaşlar.
Başım ağrıyor.
Çok korkuyorum.
Yaşamak ve ölmek arasındaki ince çizgide gidip geliyorum.
Neyse, uyuyayım ben. Şeytan yine vesvese veriyor.
kedi evi yıkıyor yine heralde bir gümbürtü ile uyandım. zaten zor uyuduydum.
Yorgun ama dirayetli, üzgün ama ışıltılı, düzgün ama hatası çok, hevesli ama set çekeni çok... Arabesk filminde istanbul'a kızı Müjde Ar'ın ardından gelen ana gibiyim yani. Herkes "anam" demiş ya hani... Bana da "anam" diyen çok. Bana "anam" demeyin de ne derseniz deyin çocuğum, bu güne gelene kadar herkes "anam" dedi :-).

Not: Kız değil erkeğim. Yanlış anlaşılmasın :-).
yemek yiyorum.
antidepresanı bıraklı 2-3 gün oldu yine mutsuz modum geri geldi.
stabil.
adını feriha koydum dizisindeki ömer gibi.
televizyon bozuldu, yenisini almak için karar aşamasındayım, bina kentsel dönüşüme girmek üzere nasıl öderim diye düşünmekten beyin paydos bayrağını çekmiş bulunmakta ama yine de hava güzel diye boş boş dolanıyorum, avare oldum. bir yerlerde rastlarsanız bi kahve içip dertleşelim çocuklar.

not: kahve ısmarlayacak param var merak etmeyin.
Crossfit için hazırlanıyorum. Hiç keyfim yok lakin kilo almaya başladım birazda hantallaşıyor gibiyim.