bugün

Sayamadığım gecelerimi...

insanlara olan kayıp güvenimi,

Paramparça umutlarımın sessizliğini...
hapşurmak ya da hapşurmamak işte tüm mesele bu..
hehe, algı problemi yaşıyorum şuan hafiften..

sözcüklerin derinliklerinden öte grip adında ufak bir bela algımı hafiften bulanıklaştıran..

ne biliyim sesimi kıssa da iç sesimi kısamayan..

yok lan aslında böyle bakınca iyiymişim de azıcık grip kafası işte ne yaparsın ..
Kafam hem o kadar dolu ki, hem de bir o kadar boş.
burdan çıkıp bir an önce uyumak.
Hayal kurma bağımlısı mıyım diye düşünüyorum. Öyle miyim
Gerçeği göremiyor muyum yoksa çoğu zaman?
"Neden sürekli bir yerlerime iğne batıyormuş gibi ani küçük acı oluyor?"
Yaptigim tiramisu toplari cok lezzetli, benimle nikahi basan yasadi valla (bkz: swh)
bazen çok iyi bir müzik dinliyorum. Hemen kategorisine göre arşivliyorum. ilerde bir gün süreceğim arabanın çalma listesi için.
siparişi verilen yemek biraz daha gecikirse iptal etmeyi düşünüyorum...zira 48 dakika oldu...48 dakikada çocuk yapılır çocuk...
cuma gecesi neden evdeyim ben? ne ara bu kadar asosyal oldum? hayatımı ve seçimlerimi gözen geçirmem lazım...
-22 yasında tamamen haksızlıga uzuntumden kafayı yiyip birkac ay paris te akıl hastanesine kapatıldım. tum hayatımın en berbat gunleriydi.
-simdiye kadar 20 sevgili, 30 is degistirdim.
-2 defa aclık sınırında fakirlikle mucadele ettim.
-32 yasında kocam beni terk etti.

cok yorgunum artık. istiyorum ki bi seyler de artık sabit ve guzel gitsin.
Yarın kaçta uyansam diye düşünüyorum.
geçmişte yaptığım hataları düşünıyorum istemsizce utanç ve vicdan azabı duyuyorum. iyi biri değilim sözlük.
ne yapacağımı bilmiyorum. karşımdaki anaokulu fena yüksek seste müzik dinliyor kitap okunmaz. online eğitime ara verdi hoca 13.00’da başlayacak. kadın çok sıkıcı sabah 8’den 16.55’e kadar dersi var kafa mı dayanır buna. çok sıkıldım, hava sıcak, babam evde(hiç anlaşamam). hemen benimle buluşacak arkadaşım yok. kız arkadaşlarıma söylesem onlar süslenene kadar akşam olur:( belki film izlerim var mı öneriniz? şöyle saran ama çok düşündürmeyen, yormayan. Belgesel de olur.
sol frame'i ekşi başlıklarıyla dolduran şu adamı.

ekşi'yle alakalı şeyler okumak isteseydim oraya giderdim.