şahsen sessiz sakin bir yerde kapalı havuzu olan villanın o havuzunda yüzüyor olmalı isterdim şahsen.
evde çift kişilik yatağımda.

mevcut durumda yazarların şuan en çok olmayı istedikleri yerlerdir.
(bkz: berlin)
(bkz: hawaii)
olduğum yer.
(bkz: kütahya)
bisiklet turuna çıksaydım fena olmazdı aslında.
Kendimin olmadigi yer.
Kirginim,küskünüm, kizginliktan cok.

görsel
denize inen eski bir sokakta.
cevabı 90 lı yılların başlarında olan sorudur.

çok güzeldi o yıllar. tekrar olsa keşke çocukluktan yeni çıkıyorken sokaklarda top peşinde koşmak yeniden. ne güzel olurdu derdin tasan yok ortalıkta ne bombacı var ne terörist var ne çocuklara tecavüz eden sapıklar. insanlar türk kürt alevi sünni diye henüz ayrışmamışlar en büyük kutuplaşma beşiktaşlımısın fenerbahçelimisin şeklinde. sağ sol kavgaları da yeni yeni bitmiş. internet denen zıkkım yok asosyale dönmemiş arkadaşların hep birlikte gene sokaklarda elinizde kız kaçıran ve mantar tabancası kızlara sataşıyorsunuz. geçim derdi o zamanlarda var tabi ama babanızın kazandığı para kıymetli doyuyorsunuz 4-5 kişilik aile olarak. yediklerinizin içinde bin beş yüz tane katkı maddesi yok sebzeler meyveler hormonlanmamış. müstakil evler duruyor istanbulun göbeğinde bahçelerinde ayva ağaçları erikler ev sahibine yakalanmadan çöküyorsun. yakalansan da şimdiki gibi pisi pisine çekip vurmuyor seni en fazla kulağını çekiyor ertesi gün gene geleceğini bildiği halde. televizyon karşısına geçiyorsun çok yorulunca annen sıcak ekmeğin arasına yağ sürüyor veya salça mis gibi kokuyor burnuna. yiyip karnını doyurunca gene sokağa fırlıyorsun mahalle maçı yapmaya gece yarılarına kadar..
Kapitalizmin köreltmediği, insani değerlerin, dostluğun, sadakatin hala var olduğu bir yerde olmak isterdim. Dünya üzerinde böyle bir yer kalmadığına göre, bana müsaade.
şu an küba'da olmak isterdim... yeniden oralarda olmak ne hoş olurdu.
sevgilimin yanı.
Meyhanenin biri.
mezardır.
an ve da arasındaki boşlukta olmak istiyorum.
Ailemin yanında.
görsel
"uykumun içinde bir rüya
rüyamda bir gece,
gecede ben.
bir yere gidiyorum delice
aklımda sen.."

özdemir asaf
görsel

Bückstabüüüğğğhhh
cumhurbaşkanlığı külliyesinde sn reis i cumhurumuzla çay içmek ve kur'an tilaveti yapmak.
kim daha güzel makam yapıyor oyunu oynamak..
ay çk ttlı.
Sevgilim oldugunu varsaydigim beyin kollari. Eger bunu okuyan yazarin sevgilisi varsa benim icin bir daha sarilsin.
Şezlongta dalga sesleri ve ilahi ebedi sevgili.
şeytanla sohbet ederken olabilirim mesela güzel olurdu.
kur'an üzerine revolver'a yemin etmemi bekleyen ittihatçıların yanı.