bugün

Karavanla her yeri gezmek.
Maalesef bana şundan olacak yav.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Ne hale getirdiler bu ülkeyi bakışı.
görsel
Eskiden bir arkadaşım vardı, benim yaşlılığımı, kız halimi ve doğabilecek potansiyel çocuklarımızı falan yapmıştı..

Yaşlılığımda lanet biri olabilirim, kız halim her yönüyle sinsi, fakat güzel bir kadınla evlenirsem çok acayip yakışıklı çocuklarım olurmuş.
sanal gerçeklik çok gelişecek ve yaşlılığım da mükemmel geçecek. ortalığın anasını belleyeceğim...
tıp öyle gelişcek ki yaşlılık olmicak inşallah.
tıp öyle gelişcek ki yaşlılık olmicak inşallah.

-inşallah hocam hayalimiz.
o zamana kadar gebermeyi diliyorum.
Yaşlanmadan ölmek.

Var bir hayalimiz.
Düz bi şekilde yok.
yeşil başlı ördeklere işiiicem !..

görsel
Emekli olduktan sonra tekrar işe girip çalışmak. Çift maaş. Hayal değil mecburiyet.
ikinci kocayı alacağım *
Tabi ki böyle bir hayalim yok. Ama yaşlanınca da çok seveceğim bir kocam olsun istiyorum.
bu yaşımdaki halimden pek farkı olmayacak haldir. tek başıma yaşarım, mümkün olduğunca az insanla muhatap olurum, kalbim bazıları sağolsun kırık ve karanlık olur ama dışa yansıtmam, belki birkaç köpeğim olur. bir şeylerin eksikliği devam eder diye düşünüyorum. umarım yanılırım ve bir şeyler değişir. ama şimdilik o hisse sahip değilim.
pazarlık çok erken başlamış.
yoktur. çabalasam da çabalamasam da hayallerimi benim yerime başkaları yaşadığı için artık tamamen salmış durumdayım. neticede olmuyor işte.
Zararsız bir yalnızlık. Şuan bu durumdan sıkılıyor olsam da ilerleyen yaşlarımda geriye dönüp bir bira eşliğinde geçmişi yâd etmek istiyorum.
Yaşlılık hayali diye bir saçmalık olamaz.
istediğin birçok şeyi yapamadığın, yapsan da eğreti duran bir durum bu yaşlılık illeti. En fazla elim ayağım tutsun, temel ihtiyaçlarımı karşılayacak kadar da gelirim olsun kimseye muhtaç olmayayım hayali kurarsın. Hayatta neyin ne olacağı belli değil.
Ben genç iken en iyi, en güzel hayatı yaşayıp yaşlılığımı görmek dahi istemezdim. Müthiş bir hayatım olacaksa 40a bile razıydım.
Ne yaşlılığı, ne hayali lan, aman allah korusun kapıdan sokmayacan aq.
Bir karavan ile Akdeniz ve Ege gezisi. Olur mu olur.
Ölmek.

Entry mezarda.
sonsuza kadar genç kalmak ve ölümsüz olmak. mahavatar babaji gibi.
Yalnızca huzur. O kadar.
görsel
Bence gergin bir adam olurdum. Parası pulu olduğu için de mecburen çekilen, “ölse de, çankaya’daki daireyi kapsam” denilen biri olurdum, sanıyorum..
görsel
güncel Önemli Başlıklar