bugün

Çok düşük be.sadece küçük bir dönem maaşım iyiydi bu hayatta . Su testisi su yolunda kılır.
3 öğün çitos, + yol.
Yüksektir aşkolar söylenmez öyle her yerde.
insan gibi yaşamaya yeter maaş alınmakta.
Unutmadan, kaynana kayınbaba anne baba tarafından kalan miras gelen kiralar hariç.
Kuşkusuz bizde banka kullanmak tehlikeli. Ne kazanılıyor bilmiyorum. Maaş değil gerçi. Çoğunu gavur sevgililer ve seyyar eczacı yiyor.
"çok şükür" seviyesindedir. haftalık ödeme candır aylık mayış yetecek seviyede olsa bile sıkıntılı ayarlayamıyorsun çoğu zaman.
Yeterince.
söyleyeni sikiyorlar galiba. ben şok.

25 alıyorum ikramiyeler hariç.
Beş lira.
140 bin net.
para bok huzur yok kardeşim resmen karın tokluğuna çalışıyor. 25 ney la 4 ekmek parası anca. sen nicki değiştir parada yok huzurda yok yap kardeşim.
her şey para değil. bazen sevdiğin işi yaparsın düşük maaşa. misal: ben.
Pbhy den daha az desem.
Maaşım yok benim, ölcez garibanlıktan.
Şuan için işsizim, eski brüt maaşım ise mesai ile 14 16 bin tl arasına tekammül ediyordu.
Dolarla maaş alanlara çok imreniyorum. Allah daha çok versin. TL ile maaş alan bizlerin durumu yaş. Benim maaşım 45. iki sene önceki maaşım daha az ama daha bereketliydi. Berbat bi ülke ya burası. Allah belamızı verdi ne diyelim başka.
Böğürtlenli Harley için ev temizliyorum.

Evet, maaşım böğürtlenli Harley.
görsel
Değişiken bir durum benim için restoranın yaptığı ciro arttıkça benimde artıyor. Ama ortalama sorarsanız 90-100 k arası gidip geliyor.
ben öğreniciyim aylık 3000 tl civarı bir harcamam oluyor.
kemiksiz kılçıksız 125 bin.