bugün

küfür edenler, sakal ve bıyık bırakanlar başı çekenlerdir.
yenmiş kısacık, hatta ete yapışmış tırnak.
(bkz: kirli sakal)
Sigarayla yolda yurumeleri, sari dişler.
Küfür. Nett.
kol kıllarına eyvallah ama abi şu sakal olayına biraz ilgi gösterelim tiksinmek değilde yani kötü bir görüntü olmasın maksat.
Kenarlari soyulmus ojeli tirnaklar.

Yemegi birakip kacarim lavaboya.
dekolte.
lan demesi, olmayanla devamlı koyması.
tiki olmasıdır.
kollarında atatürk orman çiftliği gibi bir hatıra ormanı ve faça.
kız dediğin kötü kokmamalı, teri bile parfüm olmalı, osurmaktansa pırt yapmalı... En tiksinci de tuvaleti tıkamasıdır (başıma geldi).
(bkz: kızların sıçması)
sözlük yazarı olmasi. (bkz: internete girmeyen kız) (bkz: sözlük kızlarından eksi yemenin tadı)
baktığında kendinilerini adriana lima,megan fox,ana beatriz barros vb. zannetmeleri gayet tiksinçtir. Ayrıca bu kadar hava,dünyayı ben yarattım tripleri nedir? kafandaki saç kadarsın .. Sözüm meclisten dışarı böyle zanneden kızlaradır sözlerim.

(bkz: benim sözün mecliste ne işi olacak)
Pembenin dışında meme ucu rengi.
(bkz: Yarrak afedersin)

iğrenç amk kızlarda afedersin yarrak olur mu hiç? Yakışmıyor bi kere!
(bkz: kıl)
Aşırı makyaj ve kibir.
iyi de bu yazılanların yüzde doksanı erkeklerde bulunduğunda da onları itici hale getiriyor. Sanki kibir veyahut ucuzluk kadınlara özelmiş gibi, aa bak bu bir kadında olmamalı havalarına giriliyor.
hem cahil olup hemde ukala olmalari, küfür etmeleri, hamaratlik adina ev islerini küçük ve gereksiz gormeleri, aşkı sadece yakisikli erkekler de arayacak kadar düşük görüşlü olmalari, kendilerini yetistirecek konulari iyi secememeleri, arkadaslarini iyi secememeleri, arkadaslarinin kiskanacagi bir eşleri olsun istekleri, düğünlerine saçma sekilde cok onem vermeleri bana hep iğrenç gelmiştir. Bos bir kafa yani bunlar. Allah bizi muhafaza etsin.
Kültürsüz ve pasaklı olmaları bunlar kimseye yakışmaz ama bir kadına hiç yakışmıyor genç hanımlar lütfen bol bol okuyun ve lütfen temizlik alışkanlıklarınıza dikkat edin (feminist arkadaşlar için peşin edit arkadaşlar kimseye cinsiyetçi rol model dayatmıyorum haşa haddimize değil bir erkek olarak kadınlara ne yapmaları gerektiğini söylemiyorum (herne kadar birçok kadın ve erkeğe ne yapmaları gerektiğini sık sık söylesem de akıl almak için insanlar bana para öder) bu sadece sübjektif kanaatim ifade özgürlüğü kapsamında açıkladım kulak vermek bunu okuyan kadınların tercihine kalmış).
Sigara içmesi ve
Ter kokmasi..
Kalın bacak - fileli çorap,
Mumy jeans,
Şeffaf sutyen askısı,
isimli kolye,
Takım elbise.
yüzde ki tüyler, kilosuna göre giyinmeme yapışan herşey güzel değildir. mesela bacakları kalınsa bunları gösterecek kısa etek felan giymeleri, aşırı kilolu olup aşırı dar tayt giymeleri hele açık renk vicdanlarına kadar yukarı çekmeleri. el ve ayak bakımlarını yapmamaları.

bunlar fiziki şeyler ama en iğrenci karakter ile ilgili olanlar. ağzının bozuk olması, yalancı olması, para göz ve parazit bir tip olması. benim için en tiksinci paracı olması menfaat ve çıkarcı olması ikincisi egoist olması.