bugün

On altı. ilk ve tek.
12,5 felandım. cerendi ismi .
Lisedeydimde ne zaman başladı emin değilim.
9. yani 10 yıl önce.
6 yaşında.ilkokul 1. sınfta beslenme saatinde süt dağıtan 5. sınıftaki kıza aşık olmuştum. kız okula çok geç başlamış olmalı ki kafam kadar memeleri vardı.
neyse, okul çıkışı eve gittim, akşam da babam geldi . bana dedi ki ; ne o oğlum aşık mı oldun ? dalıp dalıp gidiyormuşum.
kendi kendime dedim ki demek ki aşık olunca anlaşılıyor. inkar ettim korkumdan. sanki babam kızacak sandım, adam dalgasını geçiyormuş meğer. o büyük aşkım bir hafta sürdü.
28 yaşda kızları peşimden koştururken absürt bir kıza oldum. şişman fazla güzelde değil kezoda. gönül bu otada konar kütüğede demişler. büyük konuşmayacan onu anladım.

tabi bu kezo beni reddetti. eeee etme bulma dünyası sen kızları üzersen sende üzülürsün. kim ah ettiyse beli doğrultamadım hala. uzun saçlı ahı almayın benden tavsiye.
Aşık değil aptal oldukları yaş diyebiliriz
18-25 arası
Ben bununla evlenirim artık havalarında olunan boktan bir yaş.
her seferinde hep aşık oldum sanıyordum ta ki 17 yaşımda gerçekten olana kadar.
15 yaşındaydım. Ne lanet bir dönemdi. Platonik aşka tutulmuştum... O günden sonra bu şeylerde tarağım yok.
16, saf ve tertemiz bir aşk ve sevgi.
22, kan vahşet tutkulu aşk. (Olmasa daha iyi olurdu dedirtmiştir, allah yaşatmasın.)
sene 2009, yaş 17.* ilk görüşüm facebook'ta ablasıyla yan yana poz verdiği bir fotoğrafta olmuştu. tabii iş fotoğrafla kalmadı ama uzaktan uzağa tatlı tatlı bakışmalardan öteye de gitmedi, gidemedi. o zamanlar aradaki dört yaş fark aşkın yaşanabilitesini düşürüyordu. yaş farkı, yaşlandıkça kapanan bir şey.
17 tabiki.
5. Ceylan diye bir kızdı. 3 bina yanımızda oturuyordu. O zamanlar babaannem sağ tabi her şey alınan şımarık çocuğum ben de. Sırf ilgisini çekeyim diye bisikletlerimi büyüklere verirdim bana bir iki hareket öğretsinler diye. En afilli misketlerimi o balkona çıkınca yan binalarının bahçesine dizer oynardık. Okuldan geldiği zamanlar bir gün elinde pastel boya görmüştüm. Aynısından istedim. Aldılar. Elimde ciddi ciddi resim defteri ve pastel boya ile mahalle turlardım. Ne oldu acaba diye düşünmüyor değil insan. Benden 3 yaş büyüktü. Muhtemelen evlenmiş çoluğa çocuğa karışmıştır.
ilk defa lise 2 yaz tatilinde mahvoldum.
16. Sonradan hayatıma giren kadınlara bile ona aşık olduğum kadar olmadım. Şimdi ise ona bakıp "ben buna nasıl aşık oldun ya?" diyorum. Değişik bir durum.
12, çocuksu bir şeydi.
16 yaşındaydım. Çok sevmiştim, kendi çok istiyormuş benimle sevgili olmak ama kalbi izin vermiyormuş. De siktir lo ama inanın çok sevmiştim dönse hala bir ihtimal var.
17 yaşındaydım ben. Ondan sonrada kimseyi sevemedim. Çok sevdim ama gerçekten. Onu kimse benim kadar sevmeyecek.