bugün

ankara üniversitesi dil ve tarih coğrafya fakültesi mezunu oyuncu. sersem kocanın kurnaz karısı, hırçın kız oyunları ile berrin dağçınar'ın yönettiği hayattan korkma filminde rol almıştır. tv dizileri:

(bkz: bizim evin halleri)
(bkz: yersiz yurtsuz)
(bkz: binbir gece)
Kendisi 10 Ocak 1981 doğumludur. Binbir Gece'de canlandırdığı "Burak" karakteriyle tanıdığım ve bir karizması olduğuna inandığım oyuncudur.

http://i690.photobucket.c...ums/vv269/peyker66/67.jpg

Fırlama zengin çocuk, evin küçük beyi rolünü iyi taşıyor.
son olarak kapalıçarşı adlı dizide oynamaktadır.oyunculuğu gayet iyidir. *
bu aralar kapalı çarşı dizisinde boy gösteren yavru. *
öpülesi insan. kapalı çarşıdaki rolü de çok yakışmıştır. *
fena halde cok gicik yaa'ya benzeyen artist.
(bkz: başka dilde aşk) filminin başrol oyuncusu ve senaristidir. filmde çok iyi bir performans sergilemiş. bu başarının devamını diliyoruz kendisine.
gülüşüyle gülümseten insan kimsedir. kaşlarından öpülesidir.*
aşık olunası insandır.*
başka dilde aşk filmindeki muhteşem oyunculuğundan sonra kendisi için söylenebilecek tek şey (bkz: hastasınım)
"başka dilde aşk" filminde oynadığı; oynamaktan öte yaşattığı "Onur" karakterini izleyene kadar, benim için sadece binbir gece dizisinin burak'ı olan aşmış oyuncu. filmde duyma engelli genç rolünü öyle bir benimsemiş ve karakteri öyle güzel yansıtmıştır ki; kendi içerisinde yaşadığı aşk ile beraber tüm hisler yaklaşık 110 dakika boyunca kendisinin bakışlarıyla, tavırlarıyla, mimikleriyle izleyicilerin zihinlerine ve kalplerine resmen kazınmıştır.
başka dilde aşk'ta rolünü oynamamıış resmen yaşamış, olağanüstü yeteneğiyle kendine hayran bırakan oyuncu.
istanbul halkevi 6.genel kuruluna katılarak bir konuşma yapmış, başka dilde aşkhalkevlerinden aldığı bilinçle çektiğini söylemiş yetenekli oyuncu.
yazmış olmasına rağmen yazarlara yine yeniden entry girdiren bir sempatiye sahip oyuncu. (bkz: yenir ki bu)
çok yetenekli ve farklı bir ışığı olan oyuncu. başka dilde aşk'ta döktürmüş resmen.
başka dilde aşk filmindeki ve kapalıçarşı dizisindeki oyunculuğuyla herkesin gönlünde taht kuran kişidir.
harika bir gülüşü olan oyuncu. içinde kaybolası geliyor insanın.
(bkz: binbir gece) dizisinde yavaş yavaş tanınmaya başlayan ve başarılı oyunculuğuyla ümit vaadeden kişidir. yakışıklılığı da cabası.
maximum reklamında oynamış. güzel de olmuş. gittikçe yıldızı parlıyor.
bir erkek en fazla ne kadar sevimli olurun yanıtı. pek tatlı. allah nazarlardan korusun.
hem standartların üstünde bi yakışıklılığa sahip olan hem de karizmatik olan insan evladı. çok güzel kalın dudakları var. sert yüz hatlarına sahip. erkek dediğin böyle olur yani. esmer, kirli sakallı, boyu da uzun sanırım. hep kirli sakalı ve kısa saçıyla dolaşsın canımı yesin.

kendisine, evlenme teklif edeceğim gördüğüm yerde gururu bir kenara atıp. *

görsel
görsel
filmlerdeki iticiliğine reklamlardaki fiyaskosunu da ekleyen kötü oyuncu. ama beğeniyorlar kardeşim, denebilir. ama kardeşim bunlar zamanında daha kimleri beğendi, bir de onu söyleyin.
adam yakışıklı diye midir nedir nedense 'iyi bir oyuncu' izlenimi yoktu bende bugüne kadar.
onca dizide izledim, reklamlarda gördüm falan. vasat denebilecek, tipi yüzünden tutunduğunu düşündüğüm oyuncuydu. velhasıl ayıp etmişim kendisine, burdan okuyorsa özür diliyorum efendim.

başka dilde aşk filmindeki performansıyla yüreğimizde yer etmiş kişidir. daha iyilerini beklemekteyiz.
başka dilde aşk filminde, annesi rolunde olan lale mansur'la olan tartışma sahnesinde ağlatmıştır.
Enfes bir ses tonuna sahip olmasına rağmen konuşmasında, sadece baksın bu adam yahu denilesi, pek de bir sempatik, pek de bir yetenekli oyuncu kişisi.*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar