bugün

kral sözlüğümüz içerisindeki tüm yazarların aslında tipsiz olduğu gerçeğidir.

açalım mevzuyu; şimdi kardeşim bir laf var hani derler ki; yakışıklı adam güzel kız cet cur yapmaz!, he işte bu hesap bizimki de yani öyle alavereye dalavereye gerek yok!, tipsizsiniz bu kadar basit. kaldı ki kesin şimdi oradan birisi diyecek

-hoyytt burası cet mi ki, laaaan mal salak sen nerde olduğunu şaşırdın da diyebilir!

ama kardeşim o zaman sorayım sana, sen şimdi bir bayandan yada tipsiz ama karizma bir erkekten teklif gelse kabul etmeyecekmisin yani!, ahaha yok ya ben almayayım burası sözlük mü diyeceksin yani!, bende bunu yedim he!, ya yürüyün gidiniz lütfen ya. tipsizsiniz işte ne diyorsak o.
(bkz: bana benziyorsun)
aynaya bakınca "harbiden lan!" diye geçirdim içimden,ama doğru.
hepsini bilmem ama ben tipsizim mesela.
yanlış önermedir. aynaya bakıyorum bildiğin kıvanç'ın mayına basmış haliyim mk. oh yeah kendime bakarken boşalıcam lan.
hiç üstüme alınmadığımdır.
sadece bir önermedir fakat kendimden yola çıkınca doğru olma ihtimalinin yüksek olduğunu düşündüğüm önermedir.
Şu koskoca sözlükte bir tane yakışıklı/güzel yok mu yani ?
(bkz: başlık açmak için başlık açmak)
dilci istisnası bu kaideyi bozmuştur.
sanmam, hepsi değildir. sana kaç kişi lazım?
bu dahil bütün genellemeler yanlıştır. (nfk)
bu konuda mütevazi olmak bana göre değil, yakışıklıyım arkadaş.
harbi söz yazmışsın kardeş ama tipsiz erkeklere hep kral hatunlar düşüyor bilmem ayıktınmı.
(bkz: sözüm meclisten içeri)
hala tipe önem veren, asıl gerçeğin ruhda beyinde olduğunu anlayacak kadar evrimini tamamlamamış yaklaşımdır.
Yazı yazan herkesin yazar olamayacağı gibi yazar olan herkesin de çirkin olmayacağı aynı paralel doğrultusundadır.
doğrudur. aksi olsa, burada ne işimiz var öyle değil mi?
Lan tipim mi güzel götüm mü güzel sürekli arada ki 7 farkı bulmaya çalışıyorum.
dogru tespittir hele ki basta (bkz: 404error).
Arkadaş kendisiyle karıştırmış diğer yazarları , biz sen değiliz kardeşim.

Tipsizide olur yakışıklısıda.
doğrudur. zaten güzel olsalar yazar olmazlardı.
baslıgı açan yazar kendinden biliyor olsa gerek. o yüzden bu kadar emin ama olma koçum.

(bkz: hohhohhoh)
tipsizim, asosyalim, yalnızım, mutluyum.
"Nette çok vakit geçiriyorsan bir gün sıkılıp gelir yazar olursun. Lan ben nette niye bu kadar vakit geçiriyorum. Çünkü tipsizim. Tipli olsam dışarıda beni çekecek çok şey var gider dışarıda takılırım." Düşünselinin sonucu olarak ortaya çıkabilen önermedir. Lakin bu önerme yerini başka şeylere bırakmıştır. Artık tipliler de net aleminde gezinmektedirler.
edit:yazım hatası giderme
(bkz: tipsizim amma para bende)
(bkz: para olduktan sonra hayallerinizi bile alırım)
üstüme alınmadığım bir durum. (bkz: göreceli kavramlar)