bugün

entry'ler (112)

selin özkohen

türkiye ateizm derneği kurucularındandır. fatih altaylı nın programında gayet itici konuşma tarzıyla dikkatimi çekmiştir. r leri söyleyememesinden bahsetmiyorum ne bileyim bir değişik.

edit: bir daha izleyince farkettim. o ağzını açmadan sadece dudaklarıyla konuşması o kadar itici ki. biraz dişlerini kaldır, çeneni oynat be kızım.

the warlords

muhteşem müziklere sahip film.

irfan değirmenci

hani klişe bir laf var ya "içimizden biri" diye; işte bu adam gerçekten bizden biri. o kadar içten, o kadar samimi ki ekranda görünce televizyona sarılasım geliyor.

başkasının kapısının önüne tüküren insan

ev sahibi orospu çocuğunun biriyse ara sıra yaptığım eylemdir. balgamı kapı koluna atar, iyice yaydırırım.

ayda aksel

aşkımdır. ben ona resmen aşığım.

dünyanın en güzel üç sesi

keman sesi, osuruk sesi, kağıt para sayarken çıkan ses.

halkın ak parti düşmanlarına verdiği cevap

hırsızı seviyoruz, destekliyoruz, sikilmeyi en çok biz seviyoruz mesajıdır.

dünyanın en iyi mesleği

cumhurbaşkanlığıdır. arada bir hayret edersin, arada bir olayları tasvip etmezsin, arada bir temennide bulunursun yeter. mis gibi meslek.

hırsızdan başbakan olmaz

başbakanın muhalefet hakkında dediklerinin yanında sinek siki gibi kalan ve sapına kadar doğru olan söz. ben siyasetçinin dürüstünü severim. başbakan hırsız değildir dese daha mı iyiydi?

kemal kılıçdaroğlu

kültür birikimiyle, karakteriyle, duruşuyla tayyip i ezip geçen adam. ama maalesef ki ülkemiz aklı kıt insanların yurdu olduğundan nice cevherler gibi kendisi de anlaşılamadan bu dünyadan göçüp gidecektir.

chp yi hala güçsüz kılan şey

ülkemin cahil kesimidir. maalesef istatistikler de bunu gösteriyor. chp bilgi seviyesi daha yüksek kesimlerin oylarını alırken cahil kesimin oyları kendini en fazla kandırana gitmektedir.

karısını dövmeyen erkek

kılıbıktır.

harbi harbi bir sözlük yazarıyla sevgili olmak

tecrübe edilmesi gerekendir. bekliyoruz bakalım kısmet...

pazar sabahı siyaset konuşan mal arkadaş

bilinçli, arayıp da bulamadığımız arkadaştır. bize düşen hep abaza arkadaş. sabahın köründe "şevvalin götü gördün mü lan yeni resim eklemiş" diye uyandırandan daha makbuldür.

cumhurbaşkanı yerine koyulabilecek nesneler

(bkz: kül tablası)

twitter a dns değiştirmeden girebilmek

mozilla eklentisi anonymox ile mümkün olan eylem.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

saadet partisi seçim müziği. en iyi seçim müziği açık ara. saadetli, akp li değilim.

https://www.youtube.com/watch?v=JgeK7IfeTXY

başbakanımıza beddua eden hoca kılıklı müslüman

doğru olanı yapmaktadır. ayrıca beddua eden hoca görmesek de peygamber gördük:

"Ey Allah! Mudar kabilelerini şiddetle tepele!"

"Ey Allah! Onların yıllarını, Yusuf peygamberin kıtlık yılları gibi çetin yap, dünyayı başlarına dar et!"

demek ki karşındaki dini kendine alet eden biriyse veya dinsizse beddua edilebilirmiş. sünnet hem de!

30 mart da akp ye oy vermeyen sevgiliden ayrılmak

desteklediğim eylemdir. bütün akp li erkekler tarafından gerçekleştirilmesini gönülden isterim. zira akp ye oy vermeyen kızın cahil bir insanla ne işi var efenim!

kelilevedimne

bazılarının derdi olmuş yazardır. kendilerine allah tan sabır diliyorum.